Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOVA hívjam el randira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOVA hívjam el randira a lányt? Első randi lenne

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 19:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Most nem tudom mit duzzogsz...

Volt egy kérdésed, leírtuk a válaszainkat.Van aki mozit, fagyizást javasolt, más az állatkertet.Én az éttermet.De tőlem oda viszed, ahova akarod.

2016. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

ki sértődött meg?

Meg is köszöntem a válaszodat.

2016. máj. 8. 08:13
 23/28 anonim válasza:
Majd légyszi leírod, hogy hogyan sikerült a randi? Nagyon kíváncsi vagyok! Remélem összejön a találkozó és ti is! ;-)
2016. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Oké.Én tényleg sok sikert kívánok, bárhova is mentek.Ha tetszel neki, akkor úgysem a helyszín lesz a lényeg.
2016. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Persze,igazad van.

Majd megírom,hogy hogyan sikerült a randi.

2016. máj. 8. 08:21
 26/28 anonim ***** válasza:

ma 07:54

Én meg egy 24 éves NŐ vagyok, és nem szívesen mennék étterembe.

A felnőttség nem 30 felett kezdődik...és egy 20 évesnek lehetnek más igényei mint egy 30asnak, vagy lehetnek ugyanazok is, ne jelentsük már ki kategorikusan, hogy "felnőttek" csak étteremben randizhatnak.

Egyébként én nem mennék szívesen fagyizni, főként azért mert nem szeretem a fagyit. Étterembe szívesen mennék, de nem szép időben, és nem első randin, ezért én pl. a sétát javasoltam és a kávézót.

Üdv

2016. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

De a lényeg, hogy úgyis az lesz amit a kérdező és a partnere akar.

Kérdező: tökjó, hogy tudsz magad dönteni, majd csak annyit bitte, hogy ha lány mást szeretne, akkor rugalmasan igazodj hozzá vagy találjatok kompromisszumot.

Pl. ha magassarkú van rajta, ne sétáltasd sokáig, mondd el mire gondoltál, és kérdezd meg, hogy Ő mit szeretne.

2016. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#19

Nem 16 éves vagyok, már 18 múltam. Miért kéne 1. randin étterembe menni? Inkább elmennék sétálni, aztán később oké kajáljunk. Nem vagyok oda a puccos helyekért. Az állatkert pedig csak egy random ötlet volt, szerintem jó, ha lehet valamit nézni... A kérdezőről valahogy nem feltételezem, hogy 30+os lenne.

2016. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!