Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szabad kimutatni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabad kimutatni, ha tetszik egy férfi, mert akkor már nem leszek számára érdekes?

Figyelt kérdés
Én tényleg megpróbáltam, pont úgy, ahogy a szívem diktálta, én is ugyanúgy kerestem a férfiakat, érdeklődtem felőlük, ahogy ők felőlem. Nem nyomulok, nem zaklatom őket, csak viszonzom a kezdeti lelkesedésüket. Viszont miután elkezdem ezt csinálni, már nem olyan lelkesek és csakúgy eltűnnek... Ezek szerint jobb inkább tenni rájuk magasról, ha akarnak valamit, majd keresnek? Igénylik, hogy játssza a másik az elérhetetlent?
2016. máj. 3. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egy egy jó kérdésfelvetés. lány vagyok, és épp attól tartok, h. hülyét csináltam magamból.

tartottam a kapcsolatot egy sráccal, azt éreztem, hogy megvan a közös hullámhossz, érdeklődés kölcsönös, mivel mostanában rossz passzban van, ezért rákérdeztem, hogy milyen a lelkiállapota, hogy van? tehát érdeklődtem a dolgai iránt, mert tényleg érdekel, és sajnos kezdtem beleszeretni, de persze titkolom előtte... olyan bántó, h. ő nem kérdezi meg, hogy énvelem mi van? ha mondok magamról vmit, reagál rá, de ha én nem lépnék, egy kanyi sort nem írna, elvárja tőlem, h. én kezdeményezzek. felajánlotta, h. bármilyen gondolatomat, élményemet megoszthatom vele (távol élünk egymástól, tehát neten), de ennyi... ezt én érdeklődésnek vettem, biztatásnak, h. így jelzi, h. nyitott felém, de zavar, h. nem kérdez, nem ír magától, és meg úgy döntöttem, nem csinálom ezt tovább, és lezárom vele a kontaktot. megalázó, és csak összezavart vele.

2016. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

melyik hülye mondta ezeket?


nálam volt, hogy egy tök ronda, gebe nő minden lehetséges eszközzel kimutatta, hogy bejövök. Komolyan elgondolkodtam rajta.


És volt már atombomba nő, annyira nagy ívben szart a dolgokra, hogY ment a tiltòra, már nem kell!


szal tessék kimutatni

2016. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy tettem ahogy te kérdező. Kimutattam amit érzek. És éppen ugyanaz történt velem is mint veled. Nem estem kétségbe, azt gondoltam, hogy rossz embert választottam. De a következő alkalommal megint ugyanaz történt. Szóval én ezek után nem csinálom ezt többet, játszom az elérhetetlent, majd meglátjuk mi lesz.
2016. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet, h egy ideig tudod ezt csinálni, de egy idő után belefáradsz, én is ezt hallottam, h ilyen nő/férfi van, akinek ezt kell játszani, de sztem a normálisabbnak nem kell ez a hülyeség.
2016. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam, főként netes randik terén. Akik iránt kevésbé lelkesedtem, és csak udvariasságból válaszolgattam, rövideket, azokkal összejött a randi, és visszagondolva, a kb 1 éves netes randis pályafutásom alatt volt 6-7 sráccal hosszabb (heteken át tartó, tartalmas, értelmes) beszélgetésem. Ezek körül 1(!)-gyel lett randi, a többiek szépen lassan eltűntek.
2016. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!