Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szabad kimutatni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabad kimutatni, ha tetszik egy férfi, mert akkor már nem leszek számára érdekes?

Figyelt kérdés
Én tényleg megpróbáltam, pont úgy, ahogy a szívem diktálta, én is ugyanúgy kerestem a férfiakat, érdeklődtem felőlük, ahogy ők felőlem. Nem nyomulok, nem zaklatom őket, csak viszonzom a kezdeti lelkesedésüket. Viszont miután elkezdem ezt csinálni, már nem olyan lelkesek és csakúgy eltűnnek... Ezek szerint jobb inkább tenni rájuk magasról, ha akarnak valamit, majd keresnek? Igénylik, hogy játssza a másik az elérhetetlent?
2016. máj. 3. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban örülök annak, ha a lány nem játszik semmit, hanem őszinte, de ezek szerint embere válogatja.


24/F

2016. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénylem az elérhetetlenség játszását. Az általában elveszi a kedvem az egész ismerkedéstől.
2016. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok rosszul összerakva, de ha nem látok a másikban szemernyi lelkesedést/érdeklődést akkor abból az jön le, hogy nem akar semmit.
2016. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A pasikkal volt a baj és nem veled,nem a te viselkedéseddel.

Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor nem jó taktika hanyagolni a férfit,ez esetleg csak a futó kalandoknál jön be.

2016. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem játszmázni kell. Éppen hogy ki kell mutatni az érzelmeket, mert az fejezi ki hogy mit érzel. Ne mást mutass, hanem magadat, az érzéseidet. A pókerarc nem vezet jóra.

Rosszul gondolod egyébként. Nem emiatt veszett ki belőlük a lelkesedés, mert kimutattad, hanem rossz emberekbe botlottál bele.

2016. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én pont olyan lányt keresek, aki végre kimutatná felém, hogy mit is szeretne.
2016. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem jobb ha játszod az elérhetetlent, az ember egy idő után belefárad, hogy teperjen valaki után aki tojik rá..

Valószínűleg akik csak úgy eltűntek amikor alakulhatot volna valami csak játszadozni akartak, sajnos vannak ilyen emeberek. De akinek valóban van valami komolyabb szándéka az nem fog eltűnni azér mert te is érdeklődsz iránta.

2016. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy minden lány panaszkodik a fiukra, de közbe azok akik "normálisak" vagy esetleg nincs komolyabb problémájuk észre se veszik. Eleve aki csajozni tud és születetten minden lány érte rajong, az élni fog a lehetőségével ezek szerint, nem tudom megérteni ezt a leszarlak, de ezt főleg a lányoktól lehet látni, hogy szinte könyörögni kell hogy visszaírjanak és már tucat lányt küldtem el a fenébe hogy szórakozzon mással mer elegem van.
2016. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam is abszolút pozitív lenne, ha egy lány nyomulna. Kellenek a fenének a berögzött szerepek ennél a résznél, a hatékonyság és a boldogság fontosabb.
2016. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan nehéz ügy...

Lehet pl hogy az "ismerkedést" "párkeresést" abba kéne hagyni, és csak barátkozni, jól érezni magad az új ismerősökkel, és nyitvahagyni a kaput, hogyha valakivel kölcsönös a vonzalom, akkor ott már ne csak barátkozás legyen :)


Szóval szabad kimutatni a tetszést, de de a találkozó ne legyen randi, csak találkozó, ahol mindketten jól érzitek magatokat, önmagatokat adjátok, felszabadultan :) és pl lehet, hogy a végén randira minősül a tali :)


Ilyesmi felfogást meg lehet próbálni :)

2016. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!