Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk miért mesélnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért mesélnek ilyen képtelen kiszínezett történeteket magukról annak a lánynak akiért odavannak?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogyha egy fiú tényleg nagyon odavan értem, akkor mindig a lehető legjobb színben próbálja feltüntetni magát és általában ilyen hihetetlennek tűnő történeteket mesél magáról. Érdekes módon ezt pont azoknál a fiúknál tapasztalom, akik komolyan gondolják velem, az első szerelmem is ezt csinálta az ismerkedés kezdeti szakaszában(akivel aztán 5 évig voltunk együtt), meg most egy másik srác, aki szintén nagyon érdeklődik irántam, persze az ilyen fiúk emellett hogy magukat fényezik, engem is fényeznek, és az én belső tulajdonságaim is érdeklik őket, valahogy mindig azt próbálják kihozni, hogy mi mennyire összeillünk.


Míg azok, akik csak egy éjszakára vágynak általában max a külsőmet dicsérik meg, magukról sem mesélnek sok mindent, meg felőlem se érdeklődnek úgy igazán.


2016. máj. 1. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Te, nekem olyan valódi sztorijaim vannak, hogy azért sem mondom el, mert én sem hinnék magamnak...
2016. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mik a képtelen kiszínezett történetek? Én pl nagyon szeretek utazni és szoktam is rengeteget, ezért általában rengeteg igaz sztorim van, amiket sokszor mások nem hisznek el.


Amúgy ez azért van nyilván, mert érdeklődést akarnak a férfiak kelteni a nőkben maguk iránt. Tudod ha te ismerkedsz valakivel akkor a férfi már első látásra tudja hogy szexelne veled, de te még bármikor meggondolhatod magad ezzel kapcsolatban az ismerkedés alatt. Na ezért.


22/F

2016. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez a fiú, aki most udvarol nekem, sokszor csak ironizál, és úgy mondja ezeket a képtelen dolgokat, hogy közben a hangsúllyal érezteti ,hogy csak szórakozik, de nagyon nehéz rajta kiigazodni, mert van hogy teljesen komolyan beszél. Bizonyos esetekben tényleg nem tudom eldönteni, hogy komolyan mondja, vagy csak húzza az agyamat.
2016. máj. 1. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
De mégis mit mond? Grönlandra jár horgászni? :D
2016. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!