Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha látnád a randin hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látnád a randin hogy a partnered szája herpeszes, engednéd hogy puszit vagy csókot adjon elköszönéskor?

Figyelt kérdés

a) Igen, miért ne? Hiszen nem halálos betegség.

b) Nem, kizárt!

c) Diszkréten visszautasítanám.

d) Ha nagyon helyes srác/gyönyörű lány akkor nem kérdés hogy engedném, sőt én akarnám a csókot.


2016. ápr. 25. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ha nekem lenne herpeszem én sem adnék másoknak, amíg el nem múlik. Tudom, hogy nem halálos, de fertőző, és kellemetlen.
2016. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
e) elvárnám, hogy Ö ne akarjon megfertözni!
2016. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
el se mennék randira herpeszes szájjal (még nem volt soha btw, de ha lenne akkor fixen a seggemen maradnék)
2016. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb no akit ismerek, tényleg szuper bombázó, havonta ket havonta szenved miatta. Bánna a fene, bár mondjuk ot ismerem.

De amugy szerintem is, várd meg míg eltűnik, s akkor menj randira, szerintem ezt meg fogja érteni a srac/lany.

2016. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Akik nemet mondtak, azok kidobnák a párjukat, ha később derülne ki? Azaz első randin zavarna, de már kapcsolatban nem? Hogy is van ez?
2016. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

A herpesz mindenkiben benne van :-D

Max egyéni erzekenyseg h kijon e vagy sem ...

2016. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5 20:24 - Ki írt itt olyat, hogy bárkit is kidobna? Senki, túl sokat képzelsz bele a válaszokba.


Idézem:

"Hogyan fertőz a herpesz? A kórokozó terjedéséhez elég a herpeszes hólyagocskák megérintése, de bőr és nyálkahártya kontaktussal, illetve nyálcseppek útján is fertőz. Ha fertőzött kézzel valaki a szemét érinti meg, akkor ott is megjelenhetnek a hólyagok."


STB. STB. STB.


forrás: [link]

2016. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
B
2016. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os ne beszélj hülyeségeket. A herpes nincs benne mindenkiben, btw több fajta herpesvírus létezik. Az egyik általánosabb fajta az, ami kijön a száj környékén. Ez csak akkor fertőz mikor megjelenek a hólyagok és azoknak a váladéka fertőző. A hólyagok pedig akkor jönnek mikor a szervezet kicsit legyengül. Stresszesebb időszak alatt/után, betegség idején, túlhajszoltság idején. A mostanában sokat reklámozott HPV vírus is herpes vírus. A herpes vírus tulajdonsága az, hogy ha elkapod akkor életed végéig hordozod, mivel elbújik a sejtekben, viszont olyan alacsony a fertőzöttségi szintje, hogy a szervezet immunrendszere nem érzékeli. Ha meggyengül, akkor elkezd rohamtempóban szaporodni, megjelenik, a szervezet legyőzi, és a herpes visszavonul ismét olyan alacsony szintre, hogy a szervezet nem tudja teljesen kiirtani. És mivel vírus, ezért nincsenek rá még megfelelő gyógyszerek. (ami létezik antivirális szer, az pedig olyan lenne a herpeszre, mintha verebet lőnénk ágyúval és az eredmény is - nincs találat)


Nekem édesanyámnak több, mint 20 éve van herpesze. Édesapám elkapta tőle, de ő makacs ember, kijelentette, hogy őt az ilyen nem érdekli, akkor is megcsókolja anyámat ha herpeszes a szája. (tehát már nem a randizunk korszakukban voltak) Hárman vagyunk tesók, csak a legkisebb tesómnak van herpesze, mert herpeszes időszakban anyu külön tányért, evőeszközöket és poharat használ. Na tesóm, amíg nem figyeltünk a hátunk mögött beleivott anyu poharába.. Tehát nem, nem mindenkiben van benne, se bennem, se másik tesómban, pedig több, mint 20 évet leéltünk anyuval egy háztartásban. És volt elég stresszes időszak az életemben mikor előjöhetett volna ha mégis bujkált volna bennem :P


Hogy a kérdésre is válaszoljak kerek-perec megmondanám, hogy bocsi, de nem szeretném elkapni, de nagyon kedvelem és ha elmúlik szívesen megcsókolnám. És azért némiképp elvárás is, hogy ne akarja terjeszteni. Értékelném, hogy így is eljött randira, mert elég nehéz felvállalni ezt a "csúfságot", főleg ha első randi.

2016. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor visszakérdezek

hogy az istenbe kapta el a lányom ha se én se az apja nem volt soha herpeszes ???

és 2 évesen nem volt olyan helyen helyzetben ahol herpeszes szájat taperolt volna ???


am meg ezt nekem a doktornő mondta - a gyerek orvos csak jobban tudja mint te

2016. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!