Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában önkéntelenül összerá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában önkéntelenül összeráncolom a szemöldököm és hunyorítok. Ez a fajta mérgesnek tűnő arc bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 16:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Melyek azok a tulajdonságok, amelyek pozitív üzenettel bírnak a nők számára? Melyek azok, amelyek túlkompenzálják ezt a rossz szokást? Csak egy pár példát kérlek...
2016. ápr. 20. 18:08
 12/19 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. kirívóan előnyös külső és testalkat, szemöldökráncolás nélkül önmagában véve vonzó arc, férfias kisugárzás, kedves,figyelmes, udvarias viselkedési stílus...Meg hasonlók...
2016. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem értek azzal egyet, hogy ez egy rossz szokás, és le lehet róla szokni. Nekem például egyszerűen fáj a szemem, majd pár perc múlva a fejem is elkezd fájni, ha nem viselek napszemüveget és ehhez nem is kell túlzottan erős napsütésnek lennie.

Ha nincs rajtam szemüveg, olyan csík szemem van, mint Bud Spencernek a filmjeiben, annyira hunyorítok :D

Szemésznél is voltam ezzel a problémával, ő is a napszemüveget tudta javasolni egyetlen megoldásként.

(Zárójelben megjegyzem, nekem azután alakult ki erős fényérzékenység, miután elkezdtem kontaktlencsét használni.)

2016. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12

kedves,figyelmes, udvarias viselkedési stílus


Ezek megvannak, akkor nem lehet gond...

2016. ápr. 20. 21:14
 15/19 A kérdező kommentje:

13


Meg azt vettem észre, hogy a stressz nagyon is előhozza, ha tiszta ideg vagyok, akkor még inkább hunyorítok és még az arcizmom is befeszül, az ajkaim kiugranak. Tutira azt hiszik, hogy le akarok valakivel számolni :)

Kaptam már olyan visszajelzést barátoktól, hogy úgy tartok feléjük, mintha ki akarnám nyírni őket :) Főleg, hogy az egész arc mimika még párosult azzal, hogy a vállam is befeszült és a karjaim magam mellé voltak szorítva. :D

2016. ápr. 20. 21:17
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, más lányokról meg nem tudok nyilatkozni.

Viszont azt jó, ha tudod, hogy ahogy öregszel, a bőröd egyre veszít a rugalmasságából, ezért alakulnak ki az állandó ráncok is. Szóval ha sokszor ráncolod a szemöldöködet, akkor akár már a harmincas éveidben is állandósulhatnak az emiatt keletkező ráncok, így jóval öregebbnek fogsz kinézni. Márpedig ha most hiúsági kérdést csinálsz a napszemüveg viseléséből, akkor nem tudom, a mély ráncokkal mit fogsz kezdeni...

2016. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Férfin a ráncok szexin mutatnak. Meg az ősz haj. Ezt TUDOM. Mondjuk egy 14 évesnek nem, de egy komoly, érett nőnek igen.
2016. ápr. 20. 22:15
 18/19 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod.

Persze bizonyára vannak, akik szexinek találják a ráncokat és az ősz hajat. De ez egyáltalán nem általános. Például nekem sem bejövős, pedig már jócskán kinőttem a tinikorból. Az átlag max. elfogadja a helyzetet akár saját magát, akár a párját illetően, mást úgyse nagyon tehet. (Meglepi: már elég sok férfi is festeti a haját, ill. valószínűleg még többen használnak kifejezetten férfiaknak kifejlesztett ránctalanító krémeket.)

2016. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Titusztitusz ***** válasza:
Azért álljunk már meg egy kicsit megintcsak...Nem értem egészen azt, hogy honnan gondolják némelyek, hogy a gyakori szemöldökráncolás, és a ráncosodás között KÖTELEZŐ összefüggés van,vagy kéne hogy legyen...(Az ősz hajat már nemis említem...)Nincs ilyen összefüggés...Én magam már a 47-ik évemet taposom, éshát gyerekkorom óta megvan a fent említett rossz szokásom nekem is, ennek ellenére olyan sima a képem a mai napig is, mint az asztallap...De gondolom ennek oka a rengeteg, és intenzív sportolás, illetve a sok folyadékbevitel...(Napi átlagban kb.7-8 liter teát és egyébb folyadékot szoktam meginni tervszerűen, de nyári hőségek idején akár 10 liter folyadékot is leöntök a torkomon...)Úgyhogy szerintem a kérdező se aggódjon, MEGFELELŐ ÉLETMÓDDAL jól kompenzálható ennek a rossz szokásnak az esetleges káros hatása...
2016. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!