Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék normális értékrendű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék normális értékrendű lányokkal ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

A "bárhol"-féle válaszokat légyszíves mellőzzétek.


[ MEGJEGYZÉS: EZ NEM EGY ISMERKEDŐS KÉRDÉS, NEM ÁLL SZÁNDÉKOMBAN EZEN AZ OLDALON ISMERKEDNI. ]


Le írom, hogy milyen lányokra gondolok.


Olyan lányokkal szeretnék ismerkedni, akik: Nem cigiznek, nem abból áll a hétvégéjük, hogy állandóan bulizni & inni járnak. Az is eléggé fontos szempont lenne nálam, hogy ne legyen unalmas. Legyen intelligens, művelt. Legyenek céljai, lehetőleg proaktív beállítottságú. Azt sem bánnám, hogyha normálisan öltözködne, nem mutogatná magát mindenféle jött-ment előtt, mint azok a bizonyos lányok.


Többet nem írok, szerintem így is eleget írtam, hogy tudjátok, kb. mire gondolok. Megköszönném, ha tudnátok ötleteket adni. Nyitott vagyok az új dolgokra, szóval szívesen kipróbálok új szabadidős tevékenységeket is, hogyha ez kell ahhoz, hogy találjak egy hozzám illő lányt. 19/F


2016. ápr. 13. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen lányokat. Csak kicsit kocák, bár nem volt kitétel hogy nelegyen úgyhogy ha gondolod írj és adok elérhetőségeket.
2016. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetemen, suliban sem találtál ilyen lányt?


Nem nagyon vannak ötleteim, mert általában mindenki azt javasolja, hogy bulikban lehet ismerkedni, de ahogy látom az nem nagyon jön be neked.


Utcán, buszon, vonaton, plázákban is lehet nézelődni, hátha megtetszik egy lány.

Esetleg valamilyen rendezvényeken lehetne még, ami nem buli, hanem jicai komolyabb dolog.

2016. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a jicai szó nem tudom hogy került oda :D
2016. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!