Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegeden hol lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hol lehet normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kezdek belefáradni mert Szeged mintha tömve lenne felszínes lányokkal akik átverik az embert... Vagy csak én botlok mindig beléjük.

Mielőtt valaki törölni NEM ismerkedés céljából írtam ki csak kíváncsi vagyok.


2016. ápr. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én annak tartom magam. Ahol megtalálhatnál: TIK-ben, rakparton, ligetben könyvvel a kezemben de boltban is :D Igazából szerintem a barátaid által ismerkedj és úgy találni fogsz de így random elég nehéz, mert nem tudhatod külsőre, hogy normális vagy sem plusz lehet leszólítani se mernél.
2016. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"szerintem a barátaid által ismerkedj"

Ekkora ostobaságot! Nem véletlenül nem kellesz senkinek sem! Hiába írod merre jársz!

2016. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A TIK-ben, az Árkádban, a sulidban, boltban, az utcán, stb.

Én pont most élem életem legszebb éveit. Csak idén eddig 5 lánnyal szexeltem :)


22/F, Szeged

2016. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én meg normális fiút nem találok Szegeden :D
2016. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2. kimondta, hogy nincs párom? 3 éve boldogan megvagyok vele köszi! Szerintem ez nem zárja ki azt, hogy normális legyek. Gondoltam ez rohadtul nem attól függ, mivel a kérdésben is benne van, hogy NEM ismerkedés céljából és a mostani páromat én barátokon keresztül ismertem meg szóval erről ennyit. Vagy hol kellett volna? A Jate wcjében? Az úgy normális? Idióták mindenhol...
2016. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!