Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel mehetek úgymond biztosra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel mehetek úgymond biztosra? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Elegem lett...

Mindenféle szerencsétlennek meg kétszínű hulladék gyereknek barátnője van,nekem meg semmi.

Eljutottom odáig,hogy mostmár lesz***m mi lesz,nekem miért ne jöhetne össze??!!

Van egy lány,nagyon nem olyan mint a többi...nem ilyen disco pi**a meg ilyesmi...,mellesleg én se...

Sokat vagyok lent,és kifigyeltem,hogy mindig arra jár felénk..

Hogyan kezdeményezzek?Mik azok a dolgok amik biztosra "működnek" egy leszólításkor??


2010. ápr. 5. 20:55
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs a hibákért ...
2010. ápr. 5. 20:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos módszer nincs, mert a lányok is különbözőek

Azt biztosan tudom ajánlani hogy légy kedves és add önmagad

Esetleg bókolj neki...

2010. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Rendesnek tűnsz, h nem a disco p***** jönnek be :) Először is: szedd össze magad, menj szépen oda hozzá ha legközelebb látod, mutatkozz be, kérdezd meg a nevét, hívd el fagyizni. Tetszeni fog neki, milyen bátor vagy, hogy odamentél. Sok sikert!
2010. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, semmi disco, és elég rendes gyerek vagyok, és nem is szerencsétlen, de mégsincs barátnőm..

15/f

2010. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lany vagyok es csak egy sztorit mondok ami velem megtortent. En spec rocker vagyok, epp Karpatian voltam es kiszurtam magamnak egy sracot. De nem akartam semmit csak egyszer egy pillanatra nagyon hasonlitott a baratomra. Aztan kiderult hogy o is kiszurt engem maganak. En nem akartam semmit igy mikor kezdemenyezett volna lesutottem a szemem. Mikor vege volt es mindenki tavozott, jott felem oldalrol egyszercsak ovatosan megfogta a kezem, megszolitott es annyi tortent hogy megkerdezte a nevem. En ezt nagyon korrekt dolognak tartottam es eskuszom fel is keltette az erdeklodesem. Ha nem lettem volna foglalt akkor lehet hogy lett volna valami. XD Nade ezzel csak azt akartam kifejezni hogy nyugodtan menj oda hozza legy kedves de ne valami ocska macso dumat vess be mert az ugymond nem nyero (szerintem)
2010. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na figyelj:

1. ha nem disco p*** akk minden bejön a lányoknak!!! kedvesség+bók+szeretet+IGAZSÁG

2. ha disco p*** akk minden csak nem igazság

3. ha olyan stréberes, akk meg ne kezdj ki vele!!

2010. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!