Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok tovább ha 5....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok tovább ha 5. Randin visszautasít egy csókot egy nő?

Figyelt kérdés

Valóban nagyon kis félős kis visszafogott nő pedig már 30 múlt.

Találkozgatunk -tök jól el vagyok vele és ezért 5. randin meg akartam csókolni. Erre mondta hogy még ne ez neki korai. Viszont nagyon szeretne még ennek ellenére talizni mert hogy nagyon szerethető vagyok és többször nagyon elnézést kért a visszautasítás miatt de hogy ő ilyen félénk és régimódi.

Létezhetnek ilyen nők még napjainkba? Amúgy én is kezdem megszerezni


2016. ápr. 1. 07:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Én veled nem randiznék!


"Hülyének nem nézz ezt érezném. Mindig ő ír rám. Mindig hozza fel a randit."

Te meg egy lúzer vagy?



"Ilyen odaadó nővel még nem találkoztam. Figyel rám. Odaadta pl a szendvicsét mert említettem hogy nem ettem még. Stb."

Csöves vagy??



"ilyen figyelmes nővel még nem találkoztam"

Túl sokat ömlengsz. Mint egy harmincas életképtelen szűz.


Randizni azok mennek akik már ismerik egymást és egy randi alkalmával elválik hogy lesz-e folytatásnak a dolognak. Ha minden jól megy, akkor a néhány órás ELSŐ randi második felét már végigsmárolják a párok. De te maradj a régimódis szövegednél és bénázz csak tovább az életben!! Élvezd ki amíg megszán téged ez a nő.

2016. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

hát szerintem adj neki még időt. csak hogy motiváljalak, elmesélném az én sztorimat:

-volt egy srác, akivel már az első randin csókolóztunk meg megbeszéltük,hogy járunk. hát az lett a vége,hogy annyira elvakított a rózsaszín köd, hogy kb fél év után jöttem rá,hogy nincsen bennünk semmi közös, elég.

-a mostani párommal több hétig ismerkedtünk az első csók előtt. most több mint 2 éve vagyunk együtt. nem bánom, hogy megismerkedtünk jól, mielőtt összejöttünk volna.

nyilván ezek elsülhetnek máshogy is..csak azt akarom belőle kihozni,hogy nem feltétlenül hátrány,hogyha józan fejjel megismeritek a másikat .

ha szimpatikus találkozz még vele

2016. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

5 találkozás után én se érnék hozzá senkihez. Tudom hogy ez nem általános, ez az én saját mániám, utálom, ha hozzám ér valaki, ahhoz már szerelmesnek lennem, hogy eltűrjem, ami 5 találkozás után még nem valószínű.

Szóval SZÁMOMRA teljesen normális, ha nem akarja valaki. Mást meg kiborít.

Ha téged nem zavar, és szereted, akkor miért ne randiznál vele?

22/L

2016. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nő vagyok, de fordított esetben én lehet nem foglalkoznék vele.

Biztosan léteznek ilyen nők, persze, mindenkinek más a tempója, tök mindegy milyen okból kifolyólag. Ha neked megéri, és tényleg kedveled, akkor próbálj türelmes lenni. (Egyébként randin ne te fizess mindig mindent, én hajlamos vagyok a rosszat is feltételezni az emberekben, nehogy azért randizzon veled, mert kifizeted mindig a vacsoráját :D)

2016. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
El tudom képzelni, hogy ő ilyen. Nem mindenki szereti, ha első 1-2 alakalomkor már rányolmulnak.
2016. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Shaddark ***** válasza:

Nem lehet hogy introvertált személyiség típus vagy kicsit? Mert ez azzal is ját hogy nem szokott tőled hozzá az érintésekhez. Szokasd rá magad hogy amikor együtt vagytok megérinted, lézbe veszeda kezét, megsimogatod a hátát... Ha hozzászokik az érintésedhez a csóktól sem fog elzárkózni szerintem. Mert ha nem jönnél be neki nem menne el veled... Csak rosszul csinálod, ennyi az egész ;)

Neki írtam hasonló részletesebb választ, le nem írom még egyszer. ott olvasd el: :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2016. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Velem játszotta ezt korábban egy csajszi... Keresett sokat, rengeteget beszélgettünk, találkoztunk is, de amikor közeledni próbáltam, leállított, hogy ez neki gyors, legyek türelemmel... Hát kb. szűk hónapig türelmes voltam, közben elment a csajszi egy fesztiválra ahol összeszedte és megdugta valami csávó.
2016. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!