Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok tovább ha 5....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok tovább ha 5. Randin visszautasít egy csókot egy nő?

Figyelt kérdés

Valóban nagyon kis félős kis visszafogott nő pedig már 30 múlt.

Találkozgatunk -tök jól el vagyok vele és ezért 5. randin meg akartam csókolni. Erre mondta hogy még ne ez neki korai. Viszont nagyon szeretne még ennek ellenére talizni mert hogy nagyon szerethető vagyok és többször nagyon elnézést kért a visszautasítás miatt de hogy ő ilyen félénk és régimódi.

Létezhetnek ilyen nők még napjainkba? Amúgy én is kezdem megszerezni


2016. ápr. 1. 07:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* megszeretni
2016. ápr. 1. 08:00
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Persze, azért akadnak ilyenek is. Tök jó. Ha tetszik, akkor legyél egy kis türelemmel...
2016. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

én is ilyen vagyok. elrántottam a fejem.

de egy éve lassan együtt vagyunk azóta.

ha érdekel, ne add fel.

2016. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Te vagy nem vagy tisztában a randi fogalmával vagy hagyod hogy hülyének nézzen a csaj!
2016. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Én is elutasítottam párszor, aztán mikor már cikinek éreztem volna, akkor belementem, de inkább kellemetlen volt. Ha szerinte korai, akkor nagy valószínűséggel nem élvezné. Mi 3 éve együtt vagyunk azóta és imádom és bőven túlléptük a csókhatárt.

Ha megszeretted, akkor meg pláne várd ki, amennyi kell neki. Jó ha nagyon sokáig hezitál, akkor lehet némi ráhatással élni finoman, de csak kis lépésekkel.

2016. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Hogy nagyon odaadó nem lesz a későbbiekben, az valószínű.

Egy nőnek tudnia kéne azért, hogy működnek a férfiak, ha meg szinte elsőre megvan a szimpátia, közös hang, minek kellene tovább várni bármire is?

2016. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4. Hülyének nem nézz ezt érezném. Mindig ő ír rám. Mindig hozza fel a randit. Érdeklődik irántam mindig kérdezz ilyen figyelmes nővel még nem találkoztam
2016. ápr. 1. 08:38
 8/17 A kérdező kommentje:
6. Ilyen odaadó nővel még nem találkoztam. Figyel rám. Odaadta pl a szendvicsét mert említettem hogy nem ettem még. Stb.
2016. ápr. 1. 08:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem, de mindannyian másak vagyunk. Ahogy érzed.
2016. ápr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha mindezt úgy tudja kommunikálni felém, hogy hiszek neki,akkor minden további nélkül. Mondjuk nehezen hinném el, de nem tartom kizártnak, főleg ha van más testi kontaktus... értem itt ezalatt kézfogás, ölelés, bármi olyan dolgot, ahol kimutatja a vonzódását, pusztán a szó nekem nem lenne elég!!!

Mondjuk az a minimum, hogy Ő is keresi a társaságomat és tesz is valamit a kapcsolatért. A félénkséget lehet tolerálni, a régimódi szöveget meg hagyjuk,mert ez egy sablon.

38F

2016. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!