Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bámulnak a tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámulnak a tizenéves lányok?

Figyelt kérdés
25 éves jóképűnek mondott fiú vagyok és egy kicsit fáraszt hogy akárhova megyek, mindig a kis csitriknek majd kiesik a szemük annyira néznek.
2008. szept. 22. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez ilyen, fiataloknak az érett húsi kell, idősebbeknek a porhanyós :)
2008. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ah! Régi szép idők amikor a lányok még szemlesütve jártak! :DDD

Ne frászolj miatta. Tedd őket boldoggá! Mosolyogj rájuk, kacsintcs és lesz egy jó napjuk. :))

Ha szólnál hozzájuk valszeg világgá szaladnának. Csak a karmaikat próbálgatják :DD Belőlük lesznek majd a Született feleségek :DDDD

2008. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, én 17 vok, és mivel manapság tökre nem számít furának egy ilyen korkülönbség, simán megnézek egy 25 éves jópasit. Jó, de kellemetlen példa erre a töritanárom:D
2008. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért bámulnak, mert tetszel nekik; meg azért, mert úgy látszik, egyre gyakrabban hiszik azt az emberek, hogy a nem hozzájuk illő korosztállyal jobban kijönnének, vagy érdekesebb lenne számukra. Szép Tőled, hogy Téged zavar a tizenéves lányok érdeklődése, sok Veled egykorú pasi van, aki egyáltalán nem így lenne ezzel, a hozzáillő huszonéves nőkkel meg nem tud (vagy inkább nem is akar) mit kezdeni.

Ez olyan, mint amikor engem (27 éves nő) koncerteken, bulikban 16-18 éves kissrácok próbálnak kóstolgatni. Fiatalabbnak nézek ki, de azért mégsem korban hozzájuk illőnek. A másik érdeklődő tábor a kiélt negyveneseké. Az engem érdeklő huszonéves srácok meg a tizenéves csajok után mennek. Hát ez van. :D

2008. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért zavar ez téged? Örülj neki, jól nézel ki, tetszel nekik, ennyi. Tizenévesen én is az idősebb pasikat szerettem.
2008. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Zsák a foltját... Nekem van oan volt osztálytársam, aki 45 éves, és egy 21 éves csajjal lakik! A lánya lehetne!

Azért mondom: vannak a tinicsajok között is apakomplexusosok!!

2008. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
77%
Ha csak egyszer nem hordanád úgy fenn az orrod, és visszanéznél, talán megtetszene valaki, akinek a kora csak egy szám a személyi igazolványán. Egész kamaszkoromban ettől szenvedtem
2008. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te szegény, üsd meg őket, vagy küldd őket hozzám.
2010. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ne törődj velük,ha idegesít ne is figyelj rájuk azért sem,mamár a sok kis fiatal azt hiszi bármit megtehet a pasiknál sajnos.én sosem bámultam úgy egy fiút hogy az észrevegye nő létemre.persze ha jó volt a segge és nem látta utánafordultam de az egy dolog :D egyébként engem is bámulnak a pasik (azt mondják az ismerősök nagyon jó csaj vagyok,persze én is nő vagyok és nem vagyok magammal kibékülve,bárki bármit mond)engem is idegesít,hiszen direkt nem öltözködöm kihívóan..dehát,azért se szólok vissza,vagy mosolygok vissza akik gátlástalanul a képembe bámulnak v vigyorognak..

22L

2010. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Sztem meg szimplán csúnya vagy, és ezért néznek meg.
2010. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!