Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozás az utcán de hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás az utcán de hogyan?

Figyelt kérdés

Annyi szép lányt látok az utcán és nem tudom, hogy közeledjek....reménytelen az utcán?

+

van egy lány akit minden reggel látok...mit lépjek?


2008. szept. 21. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nehezen haver, nem tudom, Te mit szólnál, ha valaki csak úgy neked esne az utcán :)
2008. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
meg lehet oldani a dolgot, de ha tanácsot kérsz, akkor nem hiszem, hogy menni fog. talpraesettség kell hozzá. meg talán humor. de aha összejön egy ilyen, az szuper, nagyon romantikus. elég kevesen ismerkednek utcán:)
2008. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Humor és talpraesettség az van csak a közeledést nemtudom megoldani:S
2008. szept. 21. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy... Én biztos nem örülnék neki, ha csak úgy leszólítanának.

Ha mindennap látod azt a lányt, aki tetszik, akkor ha elég talpraesett vagy akkor megpróbálhatod.

2008. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
talán...ha minden reggel látod, egyszer kérdezd meg mennyi az idő(otthonhagytad a telefonod:D ), ha legközelebb találkoztok mosolyogva köszönj rá :)
2008. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mi az hogy nem örülne neki vki ha leszólítják az utcán???..könyörgöm,de utálom,hogy az emberek így be vannak zárkózva!!Semmi nyitottság! Ő is csak egy ember!!!!!!!!!

Egy próbát megér leszólítani. Lehet éppen a jó pillanatában kapod el és lesz belőle valami. Ha okosan csinálod, elhívod egy kellemes helyre teázni vagy kávézni. De mindenképp legyen benned némi férfiasság.

2008. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyszerű. Nem kell túlparázni. csak lazán :-) Legyél természetes. Menj oda valami teljesen természetes kérdéssel vagy megjegyzéssel, bár a kérdés jobb, mert akkor ő beszélhet :-) és a másik: cselekedj gyorsan.
2009. febr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia megtudnánd mondani mennyi az idő

csaj válasza: 12:50 (példa)

na ez király várhatok még itt pár órát (kitalálsz valamit)

csaj válasza: hova mész?

megyek focizni(pl.)

csaj: az jó

te szeretsz sportolni

csaj: igen/nem

miért nem?/mit sportolsz


stb. írj privit ha kell segítek :D

2010. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha valaki leszólítana. Volt már rá példa és én undok voltam a sráccal. Nem tom miért csak úgy ez jött belőlem, pedig nem akartam. :S De most már szívesen venném ha valaki leszólítani, feltéve ha egy helyes pasi szeretné tudni hogy hány óra! :D


L/14

2010. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam leszólítani csajokat az ucán. Persze tették hogy észre se vesznek. Kövesd, tudd meg hova megy. egyszer majd csak beül egy cukrászdába, bemegy valahova, ahol könnyebben ismerkedhetsz.

Pl. megkérded h nem ismered e? bemutatkozol, s megpróbálsz beszélni valamiről. Fontos hogy elsőre ne az a benyomása legyen, hogy csak egy perverz idegen vagy.


Sok sikert

2011. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!