Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elronthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elronthatok valamit? Mit csináljak? XS

Figyelt kérdés
7 hónapja ismerek egy srácot, láttam már róla képet, és camoztunk is. Tetszett, de nem tudom, mit csináljak. HOLNAP TALÁLKOZUNK! Nem tudom, hogy milyen étellel lehetne várni. Már vettem két zacskó chipset is, meg ilyesmi. Nem tudom, hogy milyen programmal lehetne eltölteni a napot, hogy ne unatkozzon. És félek. Lehet, hogy nem fogok tetszeni neki. Vagy Ő nem fog nekem tetszeni. Megígérte, csak hogy engem idegesítsen (tudja hogy könnyen zavarba jövök, és pirulós vagyok) szóval megígérte, hogy ahogy meglát, megcsókol. Rettegek már. Félek, hogy valamit elrontok. Szerintetek milyen programot találjak ki? Milyen kaját adjak neki, és milyen innivalót? Azt sem tudom, mit szeret.
2010. ápr. 2. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek kaját és innivalót vinni neki egy RANDIRA? XD

Hány évesek vagytok?

2010. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a lakásodban fogtok elsőre találkozni, vagy a szülői házban? Háát én azt javaslom ha jó idő van menjetek el sétálni ki a szabadba, mert ha nem lesz beszédtéma ami itt az egyik legvitatottabb dolog ezen az oldalon akkor csak nézni fogtok egymásra kukán és jön a kínos csend. Úgy hogy menjetek el otthonról ha csak nem akarsz már vele lefeküdni az első randin :) Út közben , erdőben parkban, kirakatok előtt legalább láttok dolgokat és akár azokról is tudtok beszélgetni.
2010. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egész nap ott lesz vagy mi?

Az tökmindegy mit adsz neki kajálni... :DDD

Viszont ha másik városból való, sétáltatsd meg vmi nevezetesség körül

Vagy nézzetek meg egy filmet

Feltétlenül találj ki vmi programot, különben ciki lesz.

2010. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!