Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatok olyan lányt aki belülről pont olyan mint én?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy milyen vagy te.
2008. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lelki beállítottságra gondolsz?
2008. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fantáziádban, királylányok nem léteznek.
2008. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyet ne is keress. Egy darabig jó lenne, hogy mindenben egyetértetek, de aztán már unalmas. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy ha egy olyan problémával találkoztok, amit nem tudsz megoldani, akkor tőle sem várható megoldás, hiszen közel azonos nézőpontból látja a dolgokat, mint te. A közös érdeklődés természetesen fontos, de attól még lehet teljesen más a személyiségetek (pl. neked azért tetszik a Bugatti Veyron, mert 1001 lóerős és simán viszi a 300-at, neki pedig azért, mert tetszetős a külseje). Remélem, segítettem.

-G-

2008. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pl olyan helyen keresgélj, ahol te is gyakran megfordulsz. Pl ha gyakran jársz könyvtárba, akkor ott is megpróbálhatsz ismerkedni, vagy ha a sportokat szereted, akkor bemész a lányok edzésére (pl. én középiskolában kosaraztam és péntekenként bementünk a lányok edzésére és együtt edzettünk) vagy még sorolhatnám...
2008. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell keresni.Én tök véletlenül találtam ilyen csajt.
2008. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!