Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevált már nálatok az MSN-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevált már nálatok az MSN-en ismerkedés?

Figyelt kérdés
Jelenthet valamit az hogy a fiú vagy a lány köszön előbb ? Úgyértem, hogyha mindkettő bejön a másiknak ,de egyik se lép ..-a fiú néha köszön ... ( az én esetemben) de hogyan derítsem ki hogy mit érez ?
2010. ápr. 2. 13:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kép... egy beállított, mesterkélt, tökéletes pillanat megörökítve, agyonretusálva. Semmit nem ad. Rengeteget számítanak a reakciók, gesztusok, a hang, a hanglejtés, a mimika, egy mosoly. Ezeket a dolgokat nem lehet egy képpel meg egy hangulatjellel helyettesíteni.
2010. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
NEM IS GONDOLTAM H LEHET ... egyépként my-vipen is láttam róla képet
2010. ápr. 2. 13:18
 13/22 anonim ***** válasza:
az MSN csak arra megy ki h másik beszélgetését tudja a központ elemezni. semmi képpen nemajánlot... speciel nekem egyáltalán nemjött be. 4 kapcsolatom ment emiatt tönkre.
2010. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem lassan eljegyzés lesz belőle. :) Csak msn-es kapcsolatnak indult az elején... :)
2010. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
az MSN korunk telefonja, szinte minden lánnyal akivel dolgom volt, msn-en(is) tartottam a kapcsolatot. Az meg hogy bevállik-e ismeretlenekkel, az vagy igen... vagy nem... nekem volt akivel nem jött össze, volt akivel nagyon is jóvolt...a fontos az hogy minnél előbb személyesen is találkozzatok(ez csak egy ugródeszka, de nem váltja ki a személyes találkozásokat!!), felesleges hetekig beszélni valakivel úgy, hogy még soha nem is láttad élőben, így nemtudhatod hogy tetszene-e
2010. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát nálam 2 msn-es eset volt. Az egyik mindig mondta, hogy majd találkozunk. Így ment el egy nyár. A másikkal randiztunk, elvileg jó volt és be is jöttem neki, de mivel az első randi általában kicsit unalmas, ismerkedős rá kis időre lelépett egy másik sráccal.
2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2010. ápr. 2. 15:08
 18/22 anonim válasza:
hát nálam már bejött 1-2x, de arra figylej nagyon, hogy ne csak msnen beszéljetek mert az nagyon vezsélyes lehet. inkább kezdjétek ott az ismerkedést aztán találkozgassatok. drukkolok:)
2010. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
de messze lakik hogyan ??
2010. ápr. 2. 19:37
 20/22 anonim ***** válasza:
keress közelebbit... NEM ajánlom a távkapcsolatot, főleg msn-es kezdéssel... mivan ha nem is tetszetek egymásnak? kidobott útiköltség.
2010. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!