Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam hogy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy vajon bejövök-e a lánynak vagy nem?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy a kiszemelt lány (18) az első megbeszélt találkozásnál ami szó szerint végül is nem volt randi ahogy meglátót oda futót hozzám és átölelt meg adót puszit az arcom!

Ezen kívül mindig nagyon sokat vagyunk együtt és mindig átkaroljuk egymást. Mindent elmond nekem és mikor elhívtam hogy randizón velem akkor nagyon örült és el is fogadta elsőre! Viszont ebből most nem tudom hogy mit érez mert lehet csak jó barátságot.Mivel nem azt mondtam hogy gyere ell randira hanem hogy eljössz-e velem valahova hétvégén így nem tudom vajon minek fogta fell :(

Remélem mindenki érti :D


2008. szept. 20. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

hát nekem így elsőre úgy tűnik, hogy tényleg csak barátnak tekint... de szerintem ezt beszéld meg vele, nehogy itt éveken át reménykedj aztán semmi....

lány voltam.

2008. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
érteni szerintem érti mindenki de nemártana ha vennél helyesírási órákát mert a magyar nyelved katasztrófa.
2008. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.De legközelebb tedd hozzá, hogy randi :) Lány
2008. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem is teccel neki.Igaza van az elöttem lévőnek! :) Lány voltam
2010. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!