Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom hogy bejövök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök egy lánynak? (nem vagyok egy ronda fiú, de félek csajozni, pedig ömbizalmam is van. ) Hogy csináljam? Mit csináljak? Pl suliba, folyosón stb.

Figyelt kérdés
buliba is szoktam menni ott már "kavartam" pár lánnyal de hát az is annyi volt hogy smároltunk egy este meg egyik kiverte én meg megujjaztam a disco mögött.. de ilyen hosszabb tartósabb kapcsolatot szeretnék már...
2010. ápr. 20. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon még 1 ron
2010. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon még egy ronda ember se volt:(
2010. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a wc-ben dugtam...
2010. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te nem K.Laci vagy?XD
2010. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát, menj oda a lányhoz és meséld el neki hogy neked egyszer már kiverték, és te is megujjaztál egy csajt a disco mögött. ja és hogy már csomó lánnyal kavartál. szerintem beléd fog szeretni. hány éves vagy te? 12?
2010. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.Vik ***** válasza:
pl ne dicsoban ismerkedj......ott csak alkalmi csajokat lehet találni....
2010. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha ilyen es ahsonlo dolgokat muvelnek akkor valoszinu, hogy bejossz nekik,vagy scak tul sokat itak.

A kerdes korulirasa kozben kicsit elszaltal es elfelejtetted miert is irtad a kerdest...

2010. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dehogynem a kerdes teljesen vilagos es adok neked valaszt is

ha valoban jol nezel ki legyel benne 100% biztos hogy SEMMIT de SEMMIT nem meseltel magadrol neki vagyis inkabb jatsz nemat

ocsi tarolni fogsz

2010. ápr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!