Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek kellene egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek kellene egy ilyen kinézetű lány?

Figyelt kérdés
[link]
2016. márc. 5. 23:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Egy borgőzös este után, ha teljes testet elfedő ruha van rajta. Reggel + attól függ milyen volt az éjszaka.
2016. márc. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha nem írod hogy lány, akkor a képek alapján (ha az arcát nem látom) nem biztos hogy rájöttem volna. Főleg nem akkor, ha még top/melltartó se lenne rajta. Sokkal inkább tűnik egy izmos, de szálkás srácnak, szóval nem, nem hiszem hogy hosszú életű lenne vele a kapcsolatom.
2016. márc. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem, ez túlzás.
2016. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Plusz infó még róla, hogy az orvosin tanul. Szóval biztos tényleg buta :D


Plusz a gyúrósok általában nagyon tudnak főzni :)

Ja és nem koxol, sőt, ez kérlek alássan nem egy koxos test.

Most még durvábbakat fogok mutatni, de csak azért, hogy meglássátok, milyen egy koxos test:


[link]

[link]

2016. márc. 6. 09:23
 25/31 anonim ***** válasza:
Jó masszív segge van. Egyszer megdugnám.
2016. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Felmerült bennem néhány gondolat a válaszokkal kapcsolatban:

- Miért fáj az egyeseknek, ha valakinek ez bejön?

- Miért kellene a 'fél életét' a konditerembe töltenie? Akinek fingja sincs az edzésről, az minek pofázik bele? Kell ott is lenni, persze, de ez nem baj: megyek vele. Mindkettőnknek jó lenne.

- A kérdés 'ilyen kinézetű' lányról szólt, nem 'ilyen életvitelű'ről, tehát nincs szó arról, hogy az instagramos tevékenységét kéne értékelni, ennek ellenére mégis ezt tettétek. Ezek megint csak arról szólnak, hogy keressük a hibát a másikban... a sok békés emberke, grat...

2016. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 rrrrrreennnnn ***** válasza:

#20!

Ha màr én vagyok ostoba, te amilyen szép vagy(àllìtàsod szerint), olyannyira sötét is.

Arra, amit làtok, SEM vagyok irigy, mert szerintem nem szép. Semmi nőiesség nincs benne. Azok a képek, amelyeken az erei kiàllnak a hasàn, az hànyingerkeltő.

Egy nő legyen csinos, amennyire lehet karcsù, tisztelje a testét, sajàt magàt. Ez alap. De ez màr szàmomra undorìtò, természetellenes.

S most elvonatkoztattunk az életmòdjàtòl.

Az irigység nem tartozik a tulajdonsàgaim közé, ha mégis az lennék , nem egy testre.

2016. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csaj ugyis csak egy magafajta gyuros allattal fog osszejonni aki ugyanezt csinalja... Ken es Barbie. Kb.
2016. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem érdekel, hogy az orvosin tanul-e vagy sem. Az sem, hogy szed-e plusz szereket vagy nem. A jól főzése is hidegen hagy. Egyszerűen nekem nem jön be egy olyan női test ami majdnem elmenne egy férfinak is. Nekem konkrétan nincs gusztusom egy ilyen kinézetű "nőhöz". És az sem érdekel, hogy valakinek tetszik-e vagy sem.
2016. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem rugdosnálak le az ágyamról.
2016. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!