Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az rossz ha 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rossz ha 3 hónapja beszélgetek egy lánnyal és azalatt csak 1x találkoztunk?

Figyelt kérdés

Neten kezdtünk el beszélgetni. Azóta is sokat szoktunk dumálni, egyszer találkoztunk és nem szerintem jól éreztük magunkat.

2-3x azóta felvetettem, utaltam rá, hogy összefuthatnánk de legtöbbször valami közbejött vagy elterelődött a téma. Egy suliba járunk, ott párszor összefutottunk de csak véletlenül. Bevallom nem is erőltettem annyira, hogy találkozzunk mert neten kb folyamatosan beszélgetünk, nem is vagyok sietős, türelmetlen típus. De ez nem jelenti azt, hogy nem tetszene.

Szerintetek ennyi idő elteltével már elszalajtottam, vagy még nincs veszve semmi?



2016. márc. 2. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vonzódna hozzád, akkor akarna ő is találkozni az is biztos. Ami ennyire nehézkes az általában nem jelent jót.
2016. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát...nem akarlak elszomorítani, de valószínűleg őt nem érdekeled (legalábbis nem úgy, ahogy te szeretnéd). Ha nem a távolság az oka (márpedig írtad, hogy egy suliba jártok, úgyhogy nem az) akkor elég egyértelmű, hogy nem igazán akar tőled semmit. Ha nekem tetszik valaki, akkor minél gyakrabban szeretnék vele találkozni, sok időt akarok vele együtt tölteni. Ez úgy tűnik, na részéről nem áll fenn.
2016. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt legfeljebb barátságnak hívják...
2016. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!