Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket hogyan szokatk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket hogyan szokatk elhívni egy randira vagy valami hasonlóra?

Figyelt kérdés
Főleg a 20 év körüliektől kérdezném. + Szoktak rátok írni olyan fiúk akik nem is ismernek, vagy csak futólag?
2016. febr. 26. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
szoktak rám írni és megkérdezik van e kedvem találkozni, vagy hogy valamikor összefuthatnánk. ilyesmi. :)
2016. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez mennyire szokott tolakodó lenni?
2016. febr. 27. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:

az ismeretlenek üzenetére, ha elsőre nem szimpatikusak, vagy nem jó a hírük, inkább nem válaszolok

nálam több pasi is úgy próbálkozott, hogy munkaügy miatt leveleztünk egymással, és egyszer csak e-mail-ben elhívtak randira, vagy a privát számom kérték el, és hívtak fel


ezeknek jobban örülök :)

2016. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ugyanazon a karon és féléven tanulunk, de nem egy tankörben. Nem nagyon ismerem. Egyszer mikor vizsga előtt tanultam leült ahhoz az asztalhoz ahol én is ültem. Azóta pedig megtetszett, de gyakorlatilag nem is beszéltem vele azóta.
2016. febr. 27. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!