Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavaró tényező, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró tényező, ha mindkét fél szemüveges?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom egyértelmű a kérdésem:) Az eddig hallottak alapján a legjobb, ha előtte valamelyik fél leveszi a szemüveget. Ez azonban nem lehet, hogy megtöri azt a bizonyos pilllanatot? Milyen kínos már, hogy "egy pillanat; szemcsi..." Konkrét tapasztalatok?;)
2010. márc. 31. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mért lenne gond? Régen én i sjártam egy szeműveges sráccal, én is szeműveges vagyok attól h szemcsit viselsz még le veheted látsz te még attól! Látod a lényeges dolgokat nincs belőle semmi legalább is szerintem:D
2010. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Off:

Tanuljátok már meg értelmezni a szöveget kedves válaszolók! Nem az a kérdése, hogy gáz-e szemüvegessel járni, vagy ,,dugni''! Minimálisan használjátok az agyatokat, és rájöttök, hogy a csókról beszél!

2010. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet zavaro.

Mondjuk en csak puszinal vettem eszre, csokos tapasztalatom nincsen.

Es azt meg megjegyeznenm, hogy nem lat mindneki szemuveg nelkul, aki szemuveges... Sajnos en mar az arcat sem latom a baratomnak, nah nem a csokra gondolok:P...hanem bizonyos poziciokban

2010. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok bénák és tapasztalatlanok akkor nem leszt semmi gond. :D Párom szemüveges akárcsak én, habár én ritkán hordom, ő mindig. Ha alkalom volt rá és mind a kettőnkön rajta volr nem zavart minket.
2010. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Néha összekoccantok,de hát Istenem..
2010. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!