Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy nőről megállapí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nőről megállapítani, hogy egyedülálló e vagy sem?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, ha csendes, zárkózott, nem teregeti ki facebookra a magánéletét, és nem is beszél róla... Tehát így direktbe semmilyen formában nem jelzi a külvilág felé, hogy kapcsolatban van vagy sem. Az ilyen lányokról hogy lehet megállapítani?

2016. febr. 25. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
valami utalas csak van ra beszelgetes kozben > de ha nem siman kerdezz ra ??
2016. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyenre nem fogok rákérdezni így direktbe. Mert csak kellemetlen helyzetbe hozom őt is és magamat is.
2016. febr. 25. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne kellemetlen?:D Attól,hogy beszélgetés közben rákérdezel,hogy van-e barátja,még nem fogja egyből azt hinni,hogy akarsz tőle valamit.Ha ennyire cikinek érzed,hogy akarsz...
2016. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a csaj gondolom, hogy érdekel, mi másért érdekelne van e valakije...

Nyugodtan kérdezz rá... A választ is megtudod, meg a csajnak is egyértelmű lesz, hogy téged érdekel...

2016. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszik, meg akarod ismerni? Van erre egy mondás, amelyik nőn nem fekszenek, az szabad. :D
2016. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy megkérdezed tőle.
2016. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért hoznád kellemetlen helyzetbe magadat és őt?

Szerintem sehonnan nem fogod megtudni, ha ő nem akarja. Közös ismerős?

2016. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

miért lenne gond, rákérdezni? a legnagyobb hiba véka alá rejteni az érdeklődésed. ha akarsz tőle valamit, akkor mondd meg neki, hogy érdekel, tedd egyértelművé, hogy mit akarsz tőle. a szándékaid felesleges leplezésével csak azt éred el, hogy elkönyvel barátnak, nem fog rád pasiként tekinteni, így aztán mindegy is lesz, hogy van-e barátja, mert ezzel eljátszod minden esélyed nála és minél tovább halogatod a nyilvánvaló rákérdezést, annál nagyobb a valószínűsége, hogy legfeljebb az első sorból nézheted majd végig, ahogy helyetted valaki mással jön össze, mert az a srác fel meri hozni azokat a dolgokat, amiket te nem...


nem kell bunkónak, vagy udvariatlannak lenni vele, de az, hogy tetszik neked, szeretnéd jobban megismerni, nem udvariatlanság. az, hogy érdeklődsz iránta nem udvariatlanság. az sem udvariatlanság, ha felvállalod, hogy érdekel téged. és nem attól leszel udvarias, hogy eltitkolod az érdeklődésed, nehogy megtudja, meg másoktól és jelekből akarod megtudni, amire kíváncsi vagy.

egy tökös pasi odamegy hozzá és megkérdezi, amire kíváncsi. lehetőleg olyan stílusban, hogy az minél jobban felkeltse a csaj érdeklődését és emiatt minél jobban érdekelt legyen a válaszadásban és a folytatásban.


pl. kérdezz rá valamire a barátjával kapcsolatban, biztosra véve, hogy van neki. mondjuk, hogy jöttek össze, vagy milyen helyen találkoztak? ha válaszol rá, akkor tudod, hogy van barátja és még azt is megtudtad, hogy jöttek össze.

ha nincs barátja, akkor ezt tudod meg és rögtön megkérdezheted, hogy mi lenne, ha pont itt találkozna vele és még nem is sejti - vagy bármi, ami neked tetszik.

ha esetleg visszakérdez, hogy miért érdekel, vagy miből gondolod, hogy van barátja, akkor elmondhatod, hogy egy ilyen szép nő nem lehet szingli, stb.

2016. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak beszélgetésből.Ha nincs facebookon, akkor csak normális lehet, bocs' aki ott van...

Ha van is párja, lehet, olyan csendes, mint ő. Ekkor viszont beszélgetésből se fog kiderülni, csak ha nyiltan rákérdezel

2016. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
helló, megállapítottad? Én elkezdtem vele beszélgetni tét nélkül, velem belelendült, mással nem. És figyeltem, hogy mit mond, sport közben találkoztunk és összeraktam a mondatait, tényleg nehéz volt és magát árulta el, hogy nincs barátja, 2 évig együtt voltunk, vele voltam a legboldogabb. őszinte volt, nem hazudott, csak nem bírtam nyitottá tenni másokkal szemben. Ok, hogy velem elvan, mehettem a haverokkal is, de addig ő egyedül volt. Nem volt testvére, pechére unokatesók sem, csak osztálytársak. Ha másokkal mentünk, akkor meg elvolt magának.
2016. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!