Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ertelme a felnott kategoria...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ertelme a felnott kategorianak amikor fokent tinik irnak ide?

Figyelt kérdés

Akarhanyszor raklikkelek erre a kategoriara, folyamatosan olyan kerdesek vannak, h "fuuu lajkolta a fotomat,most jarunk?", a "minden no lehuzos" a "fiuk szereti,a ducikat vagy nem nagyon", "mit gondoltok rolam? (Es akkor belinkel valami fej nelkuli katasztrofalis fotot" es napestig sorolhatnam a hulyebbnel hulyebb kerdeseket.


"lanyok/fiuk nektek bejonnek a...?". Nem bammeg nem jonnek be, semmi nem jon be menjel barbizni, meg filozz azon hat evig h miert lajkolja az exe fotojat....jeeezusoooom:-))


Most a tinik komolyan ennyire retardaltak a 21.-ik szazadban, vagy megis mi ez?Konkretan miert ide irnak?


2016. febr. 22. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem klikkelj tovább,ha nem tetszik valami,mielőtt infarktust kapsz.
2016. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a legszomorúbb? Hogy nem tinik... :D
2016. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem retardáltak, csak tinik és itt nem látod a testüket, ami már ugye mindenre érett, csak épp érzelmileg még totálisan gyerekek és ez átjön a kérdésekből, válaszokból. De mégis hol kérdezzenek és ki válaszolna értelmesen a tini kategóriában? Pedomacik? Persze attól még engem is idegesít.
2016. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
70%
Felveszek egy gatyát,hiszen te átlátsz a monitoron...
2016. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon sokszor nem tinik, hanem huszonéves kvázi felnőttek irkálják ezt a sok okosságot.


Ilyen az átlagos intelligencia szint errefelé, vagy megszokod, vagy megszöksz.

2016. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
mert kor alapján azt hiszik. Közben meg nem.
2016. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel. Csak nagyon ritkán látok tinis kérdést. Amúgy meg 18 fölött simán írhat ide, és akkor még jó hogy nem úgy gondolkodik, mint egy 30 éves.
2016. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jót nevettem a kérdésen, meg néhány hozzászóláson is! :DD

Amúgy ezt én is észrevettem, de szerintem jönnek a felnőttek után az új kategóriába, mert mégis kitől kérhetnének tanácsot? Egymástól? Vak vezessen világtalant?

2016. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazság szerint mi értelme van ennek az egész oldalnak ?

Röhögni, szánakozni, utálkozni... (?)

2016. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig viccesnek találtam, de már felettéb unom... bele se merek gondolni, mi lehet a Tini párkapcsolatokban akkor.
2016. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!