Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők, nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek bejönnek a helyes arcú, de kicsit vékony férfiak?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok, már rengetegszer megkaptam, hogy milyen jóképű vagyok, de a testalkatom az vékony, na nem nagyon ,csak egy kicsit (185cm/70kg vagyok). Pedig rengeteget eszem, és változatosan(sok zöldség, gyümölcs, hús, tejtermék, kenyérféle, csoki stb.),de nem rakódik rám semmi. Max akkor nőtt egy kicsit a súlyom, amikor hetekig baromi intenzíven edzettem.

2016. febr. 18. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően a nagydarab pasik tetszenek, de ha egyébként jól kijövünk, meg amúgy tényleg jól néz ki a pasi akkor nem zavarna. (Ha őt se zavarná, hogy hozzá képest sokkal vaskosabbnak tűnök. :DDD)
2016. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bejön! Minél vékonyabb annál jobb! Tökéletes lehetsz! És annyit ehetsz amennyit csak akarsz!
2016. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A baratom is iyen. Szoval igen. Epits izmot kondiban es kuzdosport orakon. Jo alkatod van hozza.

N

2016. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem csak a vékony pasik jönnek be.

Az izmosakkal csak gyúrásról lehet beszélni, a mackósabbak meg állandóan csak zabálnak. Az összes pénzünket kajára költhetnénk, nekem meg főzni kellene állandóan. (Szívesen főzök, de az nem ad örömet, ha azt látom, hogy ő bármit fölzabál, csak legyen kaja.)

Ráadásul az izmos, de főleg a mackós pasinak kicsi a micsodájuk. A vékony pasikkal sokkal jobb az ágyban.

2016. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként a családunkban anyai ágon mindenki vékony, de egyben szívós is, pl. egy csomó betegség egyáltalán nem jellemző nálunk. A nagypapám 95, a dédnagypapám 94 évig élt, ugyanilyen alkatuk volt.
2016. febr. 18. 10:50
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom, 4-es, ennyi ostobaságot rég láttam egy helyen.
2016. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki. A csajok nagyrésze a gizdákat szereti - hiába volt gizdasági válság, még mindig a gizda a menő. Asszem ez így is marad.
2016. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy vékony pasi nem igényelheti minden nap a főtt ételt, csak a mackósabbak?

Miből gondolod, h a vékony pasival majd tudtok spórolni a kaján? Hallottál már olyanról, hogy valaki válogatós, netán ínyenc? Tudod, akinek mindenből csak a prémium minőség felel meg. Mi nem vagyunk kövérek, mégis sokat költünk kajára, mert mindenből minőségit veszünk. Abba meg bele se megyek, h egy vékony pasi is lehet laktózérzékeny, lisztérzékeny, néz utána mennyire jönne ki úgy egy bevásárlás, h mindenből speciálisat kell venni.


Szóval a vékonyság nem azt jelenti, h valaki nem eszik, te ostoba.


Amit meg a farokméretről írtál, egyszerűen LOl. Tudatlan vagy.

2016. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó a 4-esnek szól. Jah és a kérdező még le is írja, h rengeteget eszik, szóval....
2016. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


A pazarlást ide sorolnám. Az sem alkatfüggő... Bár ott lehet több a vékony aki pazarol, főleg ha "válogatós" és ha már nem "tökéletes" valami kaja akkor lehet kidobni. Gizdasági válság ide vagy oda.


Nekem volt pazarlós exbarátnőm, borzalmas volt.

2016. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!