Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Ciki vagy cuki" a csókszűz lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki vagy cuki" a csókszűz lány?

Figyelt kérdés
Kiábrándítja, vagy megmozgatja a fiúk fantáziáját az "érintetlen", teljesen szüzi ajak? Mivel tud többet, és mivel kevesebbet nyújtani egy csókolózásban abszolút tapasztalatlan lány? Érveljetek, és ossztáok meg velünk tapasztalataitokat!:)
2010. márc. 30. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Én örülnék neki. Szerintem nem nyújt se többet, se kevesebbet, max ha mégis akkor belejön. Viszont nagyon jó érzés lehet ha egy lány veled csókolózik és szexel elsőnek.
2010. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

wtf?

engem nem nagyon mozgat meg mivel nem vagyok pedo és az emberek 90%-a kb 8-10 évesen csókolózik először

max annyiban nyújthat többet egy "csókszűz" (xD) lány hogy úgymond te taníthatod meg hogy kell ,de úgyis ráérez mindenki magától

17F

2010. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
31%
szádat szopásra az egyszerűbb:D
2010. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Beviz Elek ***** válasza:
36%

Hát elég uncsi egy csajt megtanítani smárolni. De am hamar bele lehet jönni. Egyszer mindenkinek el kell kezdeni:d

De am inkább ciki mint cuki...

2010. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Tapasztalat:

Érdekes dolog egy csajt "megtanítani" csókolózni

Sokat nem nyújt mivel tényleg max az "alappal" lehet kezdeni

Én cukinak tartom bizonyos kortól bizonyos korig(13-18)

2010. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
8-10 évesen? Istenem...
2010. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

szerintem inkább cuki.

Nekem nem az a fontos, sőt, inkább örülök ha nem tapasztalt a lány, mert én mutatom meg neki, tőlem tanulja meg. Csókolózást meg lehet könnyen tanítani, és amíg nem is tud, addig is közös programnak jó. Bár elég nehéz nem tudni csókolózni.

2010. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 16 évesen volt az első...

És 18 évesen az igazi...

Azt, hogy mit gondolt a srác nem tudom, mert nem kötöttem az orrára, hogy te vagy a próbaalany...

2010. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz erről személyesen beszélgetni? :)

Feltételezem te vagy az, aki még nem csókolózott.

Hol laksz?


Csókolóztam már mindkét típussal. A lány aki azt mondta, hogy velem csókolózott először (nem hittem volna) de valóban nem úgy csókolt, mint egy tapasztaltabb, nem úgy mozgatta a nyelvét a számban. De nincs ezzel semmi gond, senki nem úgy született, hogy azonnal tudott biciklizni!

Mondtam is neki, hogy nincs semmi baj, majd gyakoroljuk. :)

Hát aki már tapasztaltabb, azzal egészen más, az szó szerint érzi a partnerét, felveszi az ő ritmusát, tempóját stb.

Remélem hasznos volt a válasz.

2010. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)


Szerintem Cuki.

Nekem jó érzés volt megcsókolni egy ahogy te fogalmaztál érintetlen lány ajkait. Eddig 4 ilyen lánnyal volt szerencsém csókolózni és mind a 4 jó volt :)

Egyébként akivel csókoztam az a 15 és 16éves korosztályból került ki szóval nem 8-10évesen először...

Azért is szeretem az ilyen lányokat mert ők vágynak rá és nagyon sokat számít nekik, ahogy nekem is. Mivel nagyon vágyik rá ezért megpróbál beleadni apait-anyait és ez különlegessé teszi szerintem azt a bizonyos első csókot.

Olyan is előfordult velem, hogy a lány annyira izgult, hogy véletlen megharapta az ajkamat, mert nem tudta, hogy mit csináljon az tényleg cuki volt :) Hozzáteszem, hogy én egyébként is szeretem ha egész finoman harapdálja egy lány a ajkamat, de ezt ő nem tudta.

2010. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!