Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a belso szamit akkor miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a belso szamit akkor miert van az, h akiknek bejon a dumam azok SOSEM szep lanyok?

Figyelt kérdés

Mert gondolhatnam azt h a szemelyisegem ugyanolyan esellyel meg fog tetszeni szep lányoknak is meg atlagosaknak is meg csunyaknak is.


De ez nem igy van. Nyilvan ha magasabb lennek meg jobban neznek ki, jokepu lennek akkor a mostani szemelyisegemmel is sokkal szebb lányoknak kellenek, mint most.


Bar mostani allapot szerint is maga a csoda ha egy egy noies arcu lanynak kellek.


Ha ilyen lanynak kellek akkor altalaban mas hianyzik. Mondjuk teljesen lapos a mellkasa, es/vagy 150centi. Ja meg 4-5 plusz kilo.


Ha van melle akkor meg ronda.


Miert nem lehet nekem is olyan eletem ahol ALAP hogy olyan noknek tetszem akiknek legalabb a teste rendben van.


Es nem kerek sokat, mert a tobbsegnek azert eppen van melle. De nekem még ez sem erheto el.


Persze ha melle lenne akkor meg masban lenne kritikan aluli.


Egyszer szexeltem dögös (semmi extra csak karcsu volt meg volt melle) fiatal csajjal de cserebe vegtelenul primitiv volt es proli.


2016. febr. 14. 23:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Jó napot Uram, hallott ön a homoszexualitásról?

[link]

Már nem azért, de ez konkrétan megoldaná a problémáid 99%át. Ok, a mell imádatot nem, de a többit igen. Gondolj bele, azok általában adnak a külsejükre, nincsenek női rigolyáik, aztán még vissza is udvarolnak. Na?


Kis emo gyerek felnőtt, de megmaradt benne az áldozatkomplexus, és hogy az egész világ ellene szövetkezik, szánalmas. Csak fogd be a szádat, mint az összes többi ember, és próbálkozz addig, amíg a "fantasztikus dumád" és az egyre növekvő nőgyűlöleted meg nem hozza a jól megérdemelt gyümölcsöt. Vagy nem.

2016. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

jaj lehet jönni ezzel az uszitó szöveggel, de szerintem a többi ember is ugyanilyen gyökér lenne, mint én, ha TÉNYLEG meg kéne küszködniük ilyen alap dolgokért, mint a szex.


Van a sikertelenségnek egy szintje, amit nem lehet toleráni.


Én cska probálkozom minduntalan...másnak nem kell ennyit probálkozni.


És nem azért, mert okosabb, vagy akármi, egyszerüen csak neki jobbak az adottságai.

2016. febr. 15. 15:40
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne a női nem hibája, hogy te (/férfiak) nem a jó dumára/észre/anyagi biztonságra mész, hanem főleg külső szerint csoportosítod a nőket? Ha a pasiknak lenének igényeik társalgás terén, és otthagynák azokat a csajokat, akik unalmasak, akkor azok is fejlesztenék magukat, és ti sem jönnétek végre ezzel az agysorvasztó "de a nők nem is csinálnak semmit" baromsággal. De nektek ez tökmindegy, ilyen szempontból igénytelenek vagytok, szóval kuss.

"Nincsenek személyiségbeli elvárásaim, emiatt dühös vagyok a másikra, és azt akarom, hogy neki meg abszolút ne legyenek elvárásai velem szemben."

Nagy csecsemők...


Egyiknek az a baja, hogy minden nő k..rva, másiknak az, hogy frigidek a nők, és nem dugnak senkivel.

Az egyik kitalálja, hogy a nők is kezdeményezzenek, a másiknak meg erre dagadnak az erek a homlokán, hogy milyen lenne már a világ, ha a nők diktálnák a kapcsolatok iramát.


A saját piti kis szenvedéseden kívül semmi nem érdekel, b....szol tenni bármit is azért, hogy javíts valamit a jellegtelen külsődön, de elvárod, hogy a nők plasztikáztassák magukat a kegyeidért.


A nők nagy része edz, (mert hála annak, hogy a testünk szülésre van berendezve, könnyebben szedjük fel a kilókat) hajlandó órákig magassarkúban állni, hogy formásabbnak látszanak a lábai (amitől te fél óra után elhánynád magad) mindezt azért, hogy jöjjön valami kuki, aki azt hiszi, hogy ő a szemétdomb kiskirálya, és untasson órákon keresztül. Hála a jó égnek már van egy normális pasim, és nem kell ismerkednem idegenekkel, mert általában hányadék az, ami akkor zajlik...


Neked is több szex jutna, de te minőségibb lányokat akarsz a meglévő kínálat helyett, de azok meg nálad minőségibb pasikat akarnak. Ez van, vagy beéred azzal, ami jut, vagy szépen, szorgosan (és a hisztit mellőzve) próbálkozol a kategóriádon felül.

2016. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

De miert kene a kateogriamon felul mashogyan (jobban) probalkozni? Ott mi mas? Nem ugyanolyan esellyel tetszek meg a szepeknek mint a csúnyáknak?


Allitolag ugysem szamit a kulso.

2016. febr. 16. 08:27
 35/38 anonim ***** válasza:
Azért kell máshogy próbálkozni, mert a kategóriádon felüli csajoknak több pasi jut, többől válogathatnak, több a versenytársad.
2016. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

ez a logika eléggé hibás.


mert ha rondább lennék, akkor a mostani lányok lennének az elérhetetlenek.


nem a több versenytárs miatt nehezebb szebb nőt szerezni. Egyszerüen csak arról van szó, hogy egy nő nem fog összejönni számára szint alatti pasival. Tudják jól, hogy melyik polcon vannak.


Persze előfordulhat olyan szerencsés szituáció, hogy egy lány értéktelenebbnek gondolja magát, mint valójában és emiatt csúnyább pasikat tart magához valónak, mint ténylegesen JÁRNA neki.


De ilyen lányokat NAGYON nehéz kifogni. Persze ha sikerül, akkor nagyon szuper.

2016. febr. 16. 10:51
 37/38 anonim ***** válasza:

Magyarán te annak örülsz ha egy lány önbizalomiányos és alulértékeli önmagát...mekkora hányadék egy ember vagy te..pfejjj..én még azt a pár nőt is sajnálom tőled aki jut. Neked annyi sem kéne hogy járjon. Egyszerűen aki ilyen hulladék az ne károsítson másokat.

Amúgy meg ahogy előttem írták, a nők nagy része eddz és figyel az alakjára. Tedd talán te is azt. Van fogalmad mitől egy fenék igazán szép kerek? Hogy milyen gyakorlatok kellenek hozzá? Mellé hogy enni? Ugyan ez a szép lábakra, hogy a has lapos maradjon ne úszógumis pl...Na ezeket a csajokat akarod te alanyi jogon magadnak aki valószinü olyan rusnya mint a fene, sőőőt öméltósága egy kisebb mellű csajt még plasztikára is küldene..Mert hát a fent említett formák nem elegendőek egy magadfajta rusnya kiskirálynak..neee, még a kosárméret is meg van szabva...

De végignézném ahogy egyedül pusztulsz meg...komolyan

2016. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

birom ezt a "neked nem kéne, hogy járjon nő"


de közben meg ugattok, hogy senkinek nem jár semmi :D


nekem amim van, az azért van, mert kinok kinjának árán megszerzem magamnak.

2016. febr. 16. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!