Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a belso szamit akkor miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a belso szamit akkor miert van az, h akiknek bejon a dumam azok SOSEM szep lanyok?

Figyelt kérdés

Mert gondolhatnam azt h a szemelyisegem ugyanolyan esellyel meg fog tetszeni szep lányoknak is meg atlagosaknak is meg csunyaknak is.


De ez nem igy van. Nyilvan ha magasabb lennek meg jobban neznek ki, jokepu lennek akkor a mostani szemelyisegemmel is sokkal szebb lányoknak kellenek, mint most.


Bar mostani allapot szerint is maga a csoda ha egy egy noies arcu lanynak kellek.


Ha ilyen lanynak kellek akkor altalaban mas hianyzik. Mondjuk teljesen lapos a mellkasa, es/vagy 150centi. Ja meg 4-5 plusz kilo.


Ha van melle akkor meg ronda.


Miert nem lehet nekem is olyan eletem ahol ALAP hogy olyan noknek tetszem akiknek legalabb a teste rendben van.


Es nem kerek sokat, mert a tobbsegnek azert eppen van melle. De nekem még ez sem erheto el.


Persze ha melle lenne akkor meg masban lenne kritikan aluli.


Egyszer szexeltem dögös (semmi extra csak karcsu volt meg volt melle) fiatal csajjal de cserebe vegtelenul primitiv volt es proli.


2016. febr. 14. 23:24
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

EZ NEM IGAZ!


ha én egy nőre azt mondom, hogy nekem tetszik, akkor általában le vagyok ugatva, hogy miért kéne nekem "az a kis szutyok"


mondják ezt jóképü fiuk, akik szép nőkkel szexelnek MINDIG, de hát érthető is, hiszen ők makulátlan emberi lényeg kivül-belül, másképp nem is dughatnának szép nőkkel.


Azért nehogy már szépségkirálynő kategoriát jelentsen, hogy lapos legyen a hasa, meg legyen melle. (tényleg nem kell nagy, de az sem oké, hogy EGYÁLTALÁN nincsen)

2016. febr. 15. 13:37
 22/38 anonim ***** válasza:

tényleg nem kell nagy, de az sem oké, hogy EGYÁLTALÁN nincsen


bunkó vagy..ez pont egy olyan dolog amin nem tud senki változtatni. Kérheted egy csajtól hogy fogyjon len legyen igéányes mert az sok esetben akarat kérdése, vagy hogy hízzon kicsit azért is lehet tenni még ha genetikailag sovány is...de a méretek. hát bocs de az olyan mintha egy csak X centi alatt nem állna szóba pasival mert az nem oké...innen is látszik az értelmi és érzelmi intelligenciád hogy mitöl vonzó a szemedben egy lány..mellméret, gratulálok..még véletlenül sem azért mert szép arca van meg úgy általában arányos jó alakja, nem neked legyen nagy kosármérete...meg is érdemled hogy kutyának nem kellesz

2016. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

:D aha...csak tudnád mennyi nő rázza le a pasikat ha kicsi a farka...


persze ők emiatt ugyanúgy szexelhetnek továbbra is

2016. febr. 15. 14:14
 24/38 A kérdező kommentje:

meg mi az hogy nem tehet róla?


ha én vézna alkatú vagyok, akkor költsek egy csomo pénzt a kondira és KÜSZKÖDJEK nagyon sokat, hogy emberi formám legyen.


akkor egy nő is csináltathat melleket, neki ráadásul csak a pénzt kell összegyüjtenie hozzá, nem kell külön még rengeteg időt és pénzt beletennie.


NEM kérek a kettős mércéből

2016. febr. 15. 14:16
 25/38 anonim ***** válasza:

akkor egy nő is csináltathat melleket, neki ráadásul csak a pénzt kell összegyüjtenie hozzá


:D te ostobább vagy mint gondoltam. persze mert az egészséges mozgás ami mindenkinek ajénlott meg az összekaszaboltatom magam és kés alá fekszem az egy és ugyan az mi?? Hát komolyan hihetetlen hogy vannak ekkora balf..szok mint te..vegyél egy tökéletes guminőt és élvezkedj azon. kretén

2016. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

ja, hogy egészséges testmozgástól lesz egy vézna kis himneműből férfias alkat? :D


azt hittem az csak eröltetett edzéssel mehet meg nagyon sok táplálékkiegészitővel ja meg koksz sem hanyagolandó.

2016. febr. 15. 14:57
 27/38 A kérdező kommentje:
gondolom TE lennél (meg hát ugy anblok a TE FAJTÁD) az első, aki azt mondaná, hogy "hát kokszolj, ha jol akarsz kinézni"
2016. febr. 15. 14:58
 28/38 A kérdező kommentje:

nerkem világ életemben azt mondták, hogy (ronda vagyok) ja meg hogy "rád férne 1 kis kondi"


na hát már több mint fél éve járok le heti 3x edzeni, aztán még mindig azt mondják, hogy "hát rád férne egy kis kondi"


ja biztos én csinálm rosszul, hogy nem készitek 50 szelfit meg nem nyomkodom legalább 20 percet a telefont edzés közben

2016. febr. 15. 14:59
 29/38 anonim ***** válasza:
A kettős mércét barátocskám te állítottad fel itt magadnak. Nem azt mondtad, hogy vicces/értelmes/intelligens nőt szeretnél, hanem nagymellűt lapos hassal. Minden válaszoddal csak alábbásod magad. Ráadásul az a sztereotípia, amit itt a lányokra, nőkre próbálsz ráaggatni, akkora égbekiáltó baromság, hogy az valami hihetetlen. Rettentő primitívségre vall.
2016. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

az vall rettentő ostobaságra, hogy a "legyen melle" alatt te rögtön azt érted, hogy nagy melle legyen.


meg a NEM RONDA nő alatt te azt érted, hogy fullos nő legyen.


szerintem nálad van jobban baj az értelmezéssel

2016. febr. 15. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!