Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire örülnétek annak, ha a pasitok amolyan régimódi lenne?

Figyelt kérdés
Nem takarit,nem most,nem főz,akit ki kell szolgáljatok kajával, stb.
2010. márc. 29. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hülye kérdés...Ki kell szolgálni pinával? Aztán jönne az, h "Béla, azzuram nem enged el..."
2010. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy csajonkan szól a kérdés de szerintem egy nő se vágyik arra hogy szolga legyen :)- Viszont ez részben elkerülhetetlen ha gyerek lesz a háznál - főleg ha született egy olyan eggyezmény a felek között hogy a pasi reggel este dolgozik a családért, a nőci meg mos főz takarít, neveli a gyerekeket

Lényegében én egy aranyközépút szeretnék lenni :))

Tudok főzni meg ilyenek, emellett fontos az anyagi háttér is részemről

22F

2010. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem örülnék egy ilyen pasinak!!!

Azonnal ott hagynám, ha ilyen lenne. És igaza van az előttem szólónak! :)

16/L

2010. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Váhá! Dehogynem! Minden felnőtt nő vágyik arra, hogy törődhessen valakivel. Csak van aki magának se ismeri be.
2010. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Törődni valakivel és kiszolgálni valakit nagyon nem ugyanaz...Én is szeretem nézni ahogy a főztömet lapátolja befele, de ez nem parancsra, muszájból megy minden nap...

Majd ha azt mondja, hogy nem kell dolgoznom (többet melózok, mint ő) ő elintéz minden anyagi természetű dolgot, akkor elvárhatná tőlem, hogy mindent én csináljak. Addig munkamegosztás van. Tartja is magát ehhez, néha elszalad vele a ló, olyankor gyorsan rászólok.

2010. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szóljon az anyjának h az szolgálja ki!
2010. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a régimódi pasinak csak a hátrányait soroltad fel. Valamit azért te is magadra vállalnál, vagy csak a kiszolgálást igényled? Én messze elhajtanálak ilyen hozzáállással. Aki azt írta hogy minden nő arra vágyik hogy kiszolgáljon valakit, az nagyon beszűkülten látja a világot. Én nem vágyom erre. Szeretek főzni, a párommal együtt, szeretek kertészkedni, vele együtt, szeretem ha én mosok akkor ő porszívózik. Így fair. És én max ezt élvezem, mert itt egyenjogúság van, nem alá-fölé rendelt viszony.
2010. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan amilyennek neveltek, es nem tud senki rajta valtoztatni!Az en parom se foz, nemis mosogat,vasarolni utal sot a munkan kivul semmit nem csinal es csak azert mert ezt latta a szuleitol, a csaladjatol...emellett en dolgozok elvegzem 3mad magam utan a hazimunkat, plusz jarok egyetemre...a tobbit ne soroljam...ez adatott nekem, elkell fogadnom, a ferfit meg olyannak kell elfogadni amilyen!Hisz senki nem tokeletes:D S az hogy nem veszi ki a reszet mindenbol meg nem jelenti azt hogy nem tud szeretni es nem probal tokeletes lenni a szive csucskenek!

Esetleg valaszthatsz egy olyan ferfit aki elvegzi a hazimunkat plusz dolgozik is meg okos is es jo kepu, csak azt nem varhatod el tole hogy meg felesegul is vegyen:)Ne masra hallgass...a szivedre!

2010. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hamár Te régimódi vagy és elvárod, hogy kiszolgáljanak. akkor a nő is régimódi és elvárja hogy Te tartsd el!! így ő is dolgozik Te is, arányban vannak a dolgok... Ám én főzök, szívesen takarítok, de azt is elvárom, hogy ha már ő nem csinálja legalább figyeljen a rendre!
2010. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!