Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy pasi sem udvarol nekem soha?

Figyelt kérdés
Hol lehet ismerkedni manapság? Nem vagyok bomba alakú, de kövér sem,az arcomra szokták mondani közepesen elfogult ismerősök(boltos,fodrász) hogy nagyon szép. Próbálok fogyni többet,mert tudom,hogy manapság csak az őrülten szép lányoknak van esélyük a férfiak figyelmét elnyerni,(még a kevésbé helyes pasikét is).
2016. jan. 30. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudunk mit felelni. Hozd ki magadból a maximumot és kész, majd jönnek a pasik. Hol nem próbálnak udvarolni? Mert otthon a 4 fal között nem is fognak.
2016. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Kiírtad ezt a kérdést, és már csak várnod kell a privát áradatot. :)
2016. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
van egy olyan mondás, hogy ha a hegy nem megy mohamedhez akkor mohamed megy a hegyhez!
2016. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"van esélyük a férfiak figyelmét elnyerni,(még a kevésbé helyes pasikét is)."


Lehet Neked is lentebb kéne adni...

2016. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mondjuk kezdj el te beszélgetni velük, miért nekünk kell mindent csinálni..
2016. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Küldesz fotót privibe kiváncsi lennék, ferfiszemmel mi lehet a baj.
2016. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Panelban laksz vagy családi házban? Mert ha nincs udvar, akkor nem csoda hogy nem mennek a pasik udvarolni.
2016. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

#6, udvaroljunk neked? menstrualni mikor fogsz?


23/L

2016. jan. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktak manapság udvarolni. Ritka kincs, aki mégis. De azzal is vigyázni kell, hogy őszinte-e a férfi vagy csak ki akar használni. Hogy miért nem udvarolnak? Rengeteg oka van. Sokan nem érdeklődnek a nők iránt, tele vannak előítélettel, nyálasnak érzik az udvarlást, úgy vannak vele mindig akad más, minek tepernének bárkiért is. Nekem sem udvarolt senki. Tulajdonképpen nem is szeretett senki. Nem kell emiatt kétségbeesni. Ilyen a világ.
2016. jan. 31. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!