Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért jöttök azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért jöttök azzal mindig, hogy a legtöbb pasi csak a szexre hajt?

Figyelt kérdés

társkeresőn, szórakozóhelyen. Mindig azt mondjátok, hogy akik odajönnek, azok mindig csak szexet akarnak.

Felregeltem nőként társkeresőre. Sok levelet kaptam, és azoknak több mint a fele normális volt.

Ezért kérdezem, hogy nem ismeritek ki túl hamar a másik felet?


2016. jan. 30. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert kb 80-90%-ban csak arra kell a pasiknak a csaj, és ha már kiélte magát, akkor gondolkoznak komolyabb kapcsolatban.


Én pl. 80%-ban szexszel kapcsolatos leveleket kaptam régen. Aztán abban a maradék pár százalékban jöttek normális levelek is. Ebből az egyik volt a jelenlegi páromé. :)

2016. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagy arányban ilyen tapasztalatokkal szembesülünk, akik ezt mondjuk. Én mondjuk a szórakozóhelyekről nem tudok nyilatkozni, után nem szólítanak le, társkereső oldalakkal van tapasztalatom korábbról és sajnos elég sok volt ilyen, pedig se az adatlapom se a fotóim nem indokolták. Illetve ezen az oldalon is kaptam már ilyen jellegű privát üzeneteket, pedig itt még kép és adatlap sincs. Pár felhasználó tiltólistára is került emiatt.
2016. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat.

Mindenhol ilyenek a pasik, független attól, hol ismerkedsz.

2016. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a tapasztalat.
2016. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normálisak is. De ez csak a kissebbség. Én is anno több szexre való felhívást kaptam társkeresőn mint normális megkeresést.
2016. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégis azt hallom ismerősöktől, meg sajnos tapasztalom magamon is, h xy bizony a héten megint megdugott 2 csajt a Tinderről, 5 havernak meg szumma 1 kávézós randi se jött össze, pedig visszafogottabb csajokkal próbálkoztak (persze előbbi gyerek a sármos gyerek,utóbbiak meg az átlagos pasik)


Miért sír minden nő, h annyian zaklatják őket szexxxel, mikor a normálisoknak meg nem válaszolnak?

2016. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy normálissal találkoztam társkeresőn, amikor még társkeresőztem, össze is jöttünk, nem egész életünkre szólt, másfelé kanyarodott az életünk, de az az egy év és utána egy darabig még a haveri beszélgetések szép emlékként maradnak meg bennem.
2016. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, hogy ilyen arányban kaptál normális leveleket.

Én akárhányszor regisztráltam, a levelek 95%-a másolt sablonlevél volt, azt meg minden lánynak elküldik, akit meg akarnak dugni. Meg annak is, akit nem.

2016. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!