Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért rejtik el a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rejtik el a lányok a családi állapotukat iwiw-en?

Figyelt kérdés
Sok lánynál láttam hogy nincs kiírva semmi...ez mitől van ? Szégyenlősek ?
2008. szept. 17. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyenlőség. Egyszerűen van az embernek egy privát szférája, amibe nem szeret beengedni idegeneket. Én úgy gondolom, hogy senki ismeretlenre nem tartozik, hogy van e valakim, ki ő mit csinál, hogy élünk stb...
2008. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Én attól is ki tudok készülni, hogy valaki 1 napja együtt van valakivel, és már gyorsan rögtön át is váltja, hogy "kapcsolatban". Szerintem ez nagyon gagyi...
2008. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És arról mi a véleményetek hogyha valakinek mondjuk kapcsolatban van kinn és teljesen egyértelmű hogy nincs senkije ?
2008. szept. 17. 20:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1 szakított és nem rohant a géphez átírni

2 froclizzák a suliba, hogy Neked tényleg nincs senkid???

és így oldotta meg.

3 A képzeletbeli barátjára céloz :)

2008. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ezt szerintem tőlük kéne megkérdezni LEVÉLBEN :)...

nekem pl ki van téva a családi állapotom:)

üdv.: egy lány

2008. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak egyszerűen azért írja, hogy kapcsolatban, mert nem akar kapcsolatot. Nem akarja, hogy idegenek zaklassák. Szerintem.
2008. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet nem akarja ezt a többiek orrára kötni.Magánügy!Én exem szakításkor pl megkért hogy ne tegyem ki hogy egyedülálló csak ne írjak ki semmit.Ő is így tett!Nem akarta hogy ezen csámcsogjanak!
2008. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok és mégse teszem ki, az én privát szférám és a kedvesem nem mások dolga.
2008. szept. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész hülyeség.

A legtöbb embernek eszébe sincs, függetlenül attól, hogy van-e kapcsolata vagy nincs akár évekig ugyanaz van neki beállítva.


Én mindig egyedülálló vagyok. Ha valakivel nagyon komolyra fordul a dolog akkor majd házas leszek :) Addig nyugodtan lehet az egyedülálló. Nem tudom én ilyen kis makacs függetlenke vagyok.


Sokszor viszont elrejtem és nem írok ki semmit. Elmondom miért. Mert nem vagyok foglalt, viszont nem akarom kitenni, hogy egyedülálló mert akkor sok idióta megrohamoz. Azt hiszik egyből járunk meg minden ... erre nincs szükségem, így inkább nem írok ki semmit így nem próbálkoznak be az emberek és kicsit nyugi van.


Barátnőm szingli, de sokszor kiteszi hogy kapcsolatban van mert nem akarja, hogy zavarják a pasik. Vagy féltékennyé akar valakit tenni vagy hasonló.


Szerintem az egész marhaság, én pl sosem olvasom el ha valakivel meg akarok ismerkedni teszek rá, hogy van-e valakije nem megb.szni akarok rögtön, csak megismerni.

Ahh, na mindegy.

2010. márc. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és a barátnőmnél és nekem sincs kint a családi állapotom, ez magánügy. Ha valaki bennfentes és ismer, akkor tudja, hogy van valakim. Én még összesen 1 képet teszek ki csak, mert nem akarom hallgatni az irigykedőket, hogy erre meg arra voltam nyaralni. Ugyanis erre is volt példa.


Mire is van az iwiw, vagyis mire használja mindenki? Arra, hogy kutakodjon a másik életében. Én nem vagyik annyira extrovertált, hogy mindenkinek elmondjak mindent.

2010. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!