Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről szoktatok beszélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélni egy első randin? Hogy szokott történni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, persze nyilván nem mindegy, hogy olyasvalakivel megy az ember randira, akit már régóta ismer, vagy olyannal, akit alig. Mennyi ideig tart és miről beszéltek, hogyan zajlik általában?


Minél több részletre lennék kíváncsi. :)



2016. jan. 23. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nem érdemes forgatókönyvet írni, illetve szinte lehetetlen. Csak add önmagad, légy fesztelen. Ne csak magadról beszélj, érdeklődj a másikról is. Ne bámuld feltűnően, de ne is kacsints másfele. Legyél humoros, de ne bohóc. Ha megnevetteted, az már jó! Figyeld a reakcióit, a teytbeszédét, alkalmazkodj azok szerint. Hosszan lehetne ragozni mindezeket. A jó randi művészet. :-)
2016. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljes mértékben igaza van, ha mindenképp útmutatást szeretnél, a tanácsai jók kiindulópontnak. Forgatókönyvet írni tényleg felesleges, úgyis másképpen fog zajlani minden, mint ahogy eltervezted. Egyébként én eddig nem voltam annyi rengeteg randin, de mindig csak olyanokkal mentem, akikkel előtte nem ismertük egymást. Így volt bőven beszédtémánk, hiszen gyakorlatlag semmit se tudtunk a másikról. Talán így egy picivel egyszerűbb. Bár ha az ember kifog egy zárkózottabb partnert, akkor elég nehézkes lesz a kommunikáció.
2016. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!