Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sürgős! Felvettem egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Felvettem egy srácot msnre, és most fenn van. Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik a srác,de még sosem beszéltünk,és nem is járunk egy suliba.Felvettem msn.re,de gőzöm sincs,hogy mit írjak neki.Azt már írtam neki myvipen,mikor bejelöltem,hogy szimpatikusnak tűnik,és hogy meg szeretném ismerni.Vissza is jelölt,de gőzöm sincs most mit írjak neki :S :(
2010. márc. 27. 21:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Mondjuk:

-Szia!Hogy vagy?

-Szia!Jól


Vagy:

-Szia mizu?

-Szia!Semmi.Veled?

-Semmi...


Na az ilyen száraz beszélgetéstől félek.Ám köszi az edigi válaszokat.Nem merek ráírni! :S Pedig fennt van!!!!

2010. márc. 27. 21:33
 12/24 anonim ***** válasza:

segítsek??:DD ha igen írj egy privit msn címeddel..:DD

L/14

2010. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 BlackSword ***** válasza:

Először is: szia!

Aztán csak eszedbe jut valami... bár én jobban szeretek élőben ismerkedni... akkor azonnal lehet témát találni... így nehezebb... De azért ne az időjárásról beszélgessetek... Biztos tudsz valamennyit róla... de jó a hobby, film, zene, sport...

2010. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Annyira félek!!! Nagyon tetszik,és nem szeretném elszúrni!!!!!! :(
2010. márc. 27. 21:36
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Rakd be a winampba a


Haddaway - what is love címü számát aztán írd neki hogy



Mizu?


Vidéki vagy?



És közben rángasd oldalt a fejed ütemesen egy irányba !

2010. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 BlackSword ***** válasza:
Nyugi...szerintem nincs vesztenivalód...nem fog megharapni, nem tépi le a fejed... Max megmondja, hogy nem... de még ettől sem fog összedőlni a világ, hiszen az csak egy vélemény... Attól még lehet minden rendben veled... Szal fel a fejjel... és a fejleményeket írd meg...
2010. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Bocs az indiszkrét kérdésél, de nincs neked barátnőd? Tudod, olyan valaki, aki ott ül melletted és miután neki ebben a témában nincs veszteni valója, ír neki valami hülyeséget, míg kiküld téged kakaóért?


Csak kérdezem, mert többet tudna előremozdítani a dolgokon, mint mi innen a net másik feléről. :)


Amúgy, ha nincs, nyugodtan kezdheted mondjuk azzal, hogy leírod neki amit érzel (pl: nem szeretnéd, hogy befulladjon a beszélgetésetek az első 3 percben), ezzel máris elindíthatsz egy több órás témát, amit egyikőtök sem fog unni.

2010. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

írj privit,ha segítsek.:)

L14

2010. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
*kérdésért
2010. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nyitókérdés:

Szia!

Mit gondolsz az Észak-Koreai vasúthálózat egyre romló állapotáról? Engem nagyon idegesít, főleg az a kiábrándító, hogy a nyugati parti fővonalon Hamhung és Tumangan között több helyen 20-30km/h-val mennek csak a vonatok. Te mit gondolsz erről?... stb.

És mire ezt a témát kivesézitek, simán lemegy a nap.

Még egyszer.

2010. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!