Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sürgős! Felvettem egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Felvettem egy srácot msnre, és most fenn van. Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik a srác,de még sosem beszéltünk,és nem is járunk egy suliba.Felvettem msn.re,de gőzöm sincs,hogy mit írjak neki.Azt már írtam neki myvipen,mikor bejelöltem,hogy szimpatikusnak tűnik,és hogy meg szeretném ismerni.Vissza is jelölt,de gőzöm sincs most mit írjak neki :S :(
2010. márc. 27. 21:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
szia
2010. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

írd neki: Szia! Ugye nem gond h felvettelek?

L/14

2010. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Noss!


Mi beszélgessünk vele neattán? Mi vettük fel? Ha felvetted, akkor annyit nyögj ki hogy szia!

2010. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
bökd meg a fosóm béjbi!
2010. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia! Szeretnélek megismerni.


Ezek után jöhet a beszélgetés.:) 22/f

2010. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mi van,ha teljesen leblokkolok?!:(

Igazából,csak elkezdeni nem tudom,ha elkezdeném v.mi jó témával, utána jönne a többi magától. Csak elkezdeni nehéz

Nem tudom, hogy mivel kezdjek! Félek az elejeén "a nagy csönd"-től :S :(

2010. márc. 27. 21:24
 7/24 anonim ***** válasza:
szia mit csináltál ma ? hogy vagy?
2010. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mivan ha ráírok,hogy "Szia" ő is ír hogy "Szia" de aztán eyikünk sem tudja elkezdeni a beszélgetést, és beáll "a nagy csönd" Én elkezdeni nem tudom a beszélgetést egy idegen sráccal.A másodiknál már nincs semi baj.Akkor már simán tudok vele beszélni.De az első alkalomnál leblokkolok :S:(

14/L

2010. márc. 27. 21:29
 9/24 anonim ***** válasza:

semmi képp se olyat írj h mizu?? mert arra az a válasz h semmi veled? velem se azt csá:DD ugyanott tartassz. semmit se tudsz a fiúról?

L/14

2010. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Minek vetted fel, ha azt se tudod, mit írj? :O

Amúgy mivel te vetted fel, úgy neked kell elsőnek rá írnod. Hidd el kurv@ idegesítő tud lenni, ha felvesz egy idegen csaj és nem ír, csak várja, hogy majd én írjak neki. Azt ilyet semmire nem becsülöm.

Miután ráköszöntél, jön a bemutatkozás, ki vagy, miért vetted fel, stb. Aztán ilyen univerzális témákat mindig be lehet vetni mint pl. bulik, iskola, zene, filmek, közös ismerősök... De ha valamennyire érdekled, akkor a témaválasztás gondja lekerül a válladról, adja magát a beszélgetés. Ha valamelyikőtöknek mennie kell, akkor normálisan elköszönsz - szia/jó éjt/puszi.

Ha legközelebb rá írsz, kerüld a "szia mizu?"-t. Ettől a falra mászik mindenki, főleg, hogy erre mindig ugyanaz a válasz ("megvagyok" vagy "semmi").

Ha meg leszar, ritkán válaszol és akkor is csak egy szmájlit, nem kérdez, pillezik állandóan, akkor az már több mint egyértelmű, nem jössz be neki. Ha meg is kérded, miért ilyen, úgyis azt fogja mondani hogy fáradt, de ha érdekelnéd, akkor lehet akármilyen kimerült, fog tudni rád időt szakítani. Ilyen esetben ne is próbálkozz többet, mert ezzel is az agyára lehet menni az embernek, hogyha egy nem bejövős csaj zaklatja, pedig már párszor megérthette volna, mi a szitu.

Remélem, tudtam segíteni, és sok sikert kívánok a sráchoz :)

2010. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!