Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért teszik ki a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszik ki a pasik a farkuk képét társkereső oldalon és miért mindig először a szexről beszélnek?

Figyelt kérdés
Szinte kilencven százaléka igy kezdi.
2016. jan. 6. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemgom de lehet hogy valami szextárskeresőre regisztráltál nem?
2016. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert az ilyen pasi nem azért regisztrál a társkeresőre( legalábbis ez a 90%), hogy kapcsolatot keressen, hanem nyíltan vállalja hogy ő csak szexpartnert keres. Én azt hittem, hogy ez mindenkinek egyértelmű, úgy látszik nem. Normális emberekből is van fent, keresni kell. De nehogy azt hidd, hogy azokból van fent több regisztráció. Ők nem így próbálkoznak.
2016. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, vagyis elnézést kérek, ők is normális, ha nem normálisabbak! Csak nem egymást keresitek!!
2016. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert a csajok ezt várják el. Írnának sokan szép hosszú levelet, tele értelmes godolatokkal, de annak automatikus következménye egy tiltás vagy hazudozós kifogással lekoptatás.
2016. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!