Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel smároltam nyáron egy buliban. Tudom, hogy bejövök neki. Azóta beszéltünk. Nem rég ráírtam, de el se olvasta, amit írtam. Nem tudok róla, hogy lenne barátja. Mi lehet a baj?

2016. jan. 2. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez Felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a tinis!!


Talán azért nem ír vissza, mert nincs ideje rá b+, nem mindenki netfüggő!!

2016. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel meg nem olvasta ,igy nem is latta,nem tud irni;)
2016. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy csak bejelölte olvasatlannak, mert nem szeretne beszélni veled.
2016. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Szerintem "véletlenül" fuss össze és beszélj vele.

A miértnek sok oka lehet, szerelmes, elfoglalt, nem jól smárolsz :D , ...

Ha "rámászol" a nyakára az nem valami előnyös taktika szerintem, sok lány nem szereti ha vegzálják.

Ha van rá mód inkább természetes legyél, összefutottok, dumcsiztok, kialakul az érdekldés újra, lehet vonzalom is belőle ha érdekesnek talál. De egy nyári vonzalomra építeni és számonkérni ezt rajta nem szerencsés... Még ha te nem is így gondolod ő érezheti így :)

2016. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!