Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha visszautasitás után meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasitás után meg akar tartani a lány, akkor testileg nem jöttem be neki?

Figyelt kérdés
azt mondta, hogy de attól még teázhatunk, vagy már nem akarsz? Valami olyasmit mondtam, hogy akkor semmit, erre elkomolyodott, megszeppent. Ennyiből le lehet következtetni, hogy csak testileg nem jöttem be?
2015. dec. 21. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit utasított vissza pontosan?
2015. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy úgy általában elárulhatnád hogy mi a fazs van, mert az eddigiek információértéke egy szép nagy kerek nulla.
2015. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,nem jössz be neki,friend-zoned apám
2015. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát a közeledésemet utasitotta vissza
2015. dec. 21. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Közeledtél hozzá és mondta hogy "ne gyere közelebb" ? :)
2015. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, szedd már össze magad, mert ez így amit ideböfögtél tényleg egy nagy nulla.

Mit iutasított vissza?

Hogy jön ide a tea?

2015. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!