Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy srác ugyan eljár szórakozni, de mégsem olyan barátnőt keres, amilyen lányokkal ott találkozik?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy ismerkedek egy egyetemen sráccal, aki amúgy nagyon okos és intelligens, de ahogy láttam eljár bulizni és Facebookon elég sok ilyen plázacica ismerőse van úgymond. Én viszont nem mondanám, hogy bulizós vagyok, egyáltalán nem köt le, de ettől függetlenül nem vagyok otthon ülős. Akkor miért éppen velem ismerkedik? Én abból indulnék ki, hogy neki inkább az ilyen buliban fellelhető lányok jönnek be...vagy attól még, hogy eljár bulizni, lehet hogy rosszul gondolom?

2015. dec. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat
2015. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában így van, buliznak ezekkel a csajokkal, de többre nekik se kellenek. hosszútávra inkább szerintem az olyan lányokat keresik mint te:)
2015. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, miért ne járhatna el szórakozni? Miért ne lehetne plázacica ismerőse több is? Attól még nem törvényszerű, hogy abból a rétegből fog magának párt keresni. egyszerűen csak eljár bulizni, kiereszti a fáradt gőzt, de azok a lányok hidegen hagyják.
2015. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a bulikban ilyen csajokkal könnyen megy neki az ismerkedés, csak aztán nem nagyon tud velük mit kezdeni, mert beszélgetni már nem tud velük, veled meg igen. szerintem élvezd ki az ismerkedést, beszélgessetek sokat és esetleg (de ne túl tolakodóan) kérdezd meg, hogy mit gondol a bulizásról, pl. merre/hogyan fog szilveszterezni, stb.
2015. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat járok bulikba, de az ottani csajok nem jönnek be. Ha volna lehetőségem én se ott próbálkoznék.
2017. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!