Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az utobbi par hetben nagyon sokat talalkoztunk.

Facebookon van egy groupchat a haveroknak, ahol sokat chatelunk, de privatban is.

Tobbszor meghivott magahoz.

Etterembe is elhivott es fizetett erte.

Megerint, sokszor, kozelhajol. En is magtapogattam mar az izmait, a has/mell izmot, meg a honaljamit is korbe szaglaszta (nagyon be voltunk allva)

Sokszor beszelunk mely dolgokrol, elmeselte, hogy erintette a szakitasa majusban, sokat es total nyiltan beszelunk szexrol is, ki miket szeret, miket tapasztalt, mindenfele szegyenerzet nelkul el tudok neki mondani mindent.

Amikor elmentunk egy tarsasaggal szorakozni, akkor szinte csak velem toltotte az idot. Amikor beszelgettem valakivel, utanam jott es csatlakozott.

Ketszer kozolte, hogy valami csaj erdeklodott, de ot nem erdekli.

Es elegge merges lesz, amikor pasik odajonnek beszelgetni hozzam. Ezt meg a baratnomnek ismondta, hogy nem erti, hogy miert van ez. Azt is mondta neki, hogy jobban szereti a hajamat most, hogy voros.

Tegnap pedig, megvarta ebren amig hazaertem a bulibol es chatelt velem facebookon.


Csakhogy,


4 eve vagyunk baratok, es nem tudom eldonteni, hogy ez pusztan csak barati viselkedes, vagy pl tegnap csak nem tudott elaludni, azert valaszolgatott.

Plusz en idosebb vagyok 4 evvel, o 28, en 32,

es az elozo ket baratnoje kulsore total kulonbozik tolem. mindketto magas volt es sovany, en meg alacsonyabb es teltebb.

Es arra is gondoltam mar, hogy lehet, hogy csak azert talalkozik velem, mert jol esik neki a figyelem, a szakitasa utan?


Jo otlet lenne, ha amikor legkozelebb talalkozunk "veletlenul" a szajara adok puszit? Csak, hogy lassam, hogy mit reagal.


2015. dec. 13. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
32 évesen ilyen gyerek vagy adsz szájára puszit.Szerintem legyél felnőtt és kérdezz rá hogy bejössze neki vagy aztt hogy próbáljátok meg vagy csak barátként tekint rád.
2015. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kizárt...
2015. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, de oszinten szolva felek attol, hogy utana mar nem lenne ugyanaz a baratsagunk, ha felreertelmeztem ezeket a jeleket.
2015. dec. 13. 21:02
 4/6 A kérdező kommentje:
brucerobertson- miert kizart?
2015. dec. 13. 21:02
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Te 32(!!!!!) évesen itt tartasz,hogy itt kell megkérdezned,hogy bejössz-e neki? 32(!!!!!!)évesen itt tartasz,hogy a "honaljamit is korbe szaglàszta" ,tapogatjâtok egymàs izmait...Azta roh@dt.Ugye tudod,hogy màs ilyen korban màr gyereket nevel,menyasszony,de alsò hangon is nagggyyyon komoly dolgokban van nyakig benne és nem hònaljmit (vagy mi a bànatot )szagolgat?

Na mindegy. Ha annyira kell,kérdezd meg tőle,de ez a véletlen szàjrapuszi szintén ovis szint.

2015. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, hogy nem akarok gyereket nevelni, vagy hazasodni, mert az "komoly" dolog. Mert ezt varja el a tarsadalom.

Ha ovis szint, akkor ovis szint. Nem nagyon izgat.

Nem az volt a kerdesem, hogy mit gondoltok milyen szinten van a szerelmi eletem.

Az volt a kerdes, hogy tetszhetek-e neki vagy ez meg mindig a barat kategoria? De koszonom a hozzaszolasodat.

2015. dec. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!