Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kevesebb esélye van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb esélye van egy olyan fiúnak a csajoknál akinek nem egyforma színűek a szemei?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom. :)
2008. szept. 14. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna de még ilyet nem láttam. most ugy gondolod hogy az egyik barna a másik kék??? :O


nem gáz... inkább különleges :)

2008. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is nyitott szájjal kattintottam a kérdésre! Remélem nem kontaklencse:D Mert ez nagyon nagyon különleges:D Hmmm...
2008. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már ilyet és sztem egyáltalán nem hátrány, sőt... különlegesség. Akinek tetezsel, annak sztem nem emiatt tetszel, akinek nem, annak meg nem emiatt nem. De biztos nem hátrány sztem.
2008. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Az exemnek is olyan hogy egyik barna, másik zöld, de nekem ez egy ideig fel sem tűnt:D Szóval nincs ezzel semmi gond.
2008. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy lányt láttam akinek az eggyik szeme barna a másik kék.Van ilyen de nemsok embernek van ilyen szeme.Szerintem nem hátrány.
2008. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy hátrány lenne!
2008. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyönyörű:)
2008. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nekem is más színű mind a kettő plusz az egyiken belül is két szín van. Nem volt gondom ez miatt, általában nem veszik észre egyből, de ha észre is veszik inkább érdekesnek tartják mint csúnyának, szóval ez miatt ne gondold hogy kevesebb az esélyed.
2008. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól nézhet ki, kizárt, hogy bárkinél is hátrány lenne :)
2008. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,a gönczi gábornak is különböző a fókuszból,ha megy a tévé mindig muszáj a szemeire néznem:D
2008. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!