Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kenzo Tenma kérdése:

Lányok/nők, nektek hogy tetszik a férfi konty?

Figyelt kérdés

Na nem arra a körbenyírt vacakra gondolok, hanem arra amikor mindenhol hosszú a haj és úgy van felkontyolva.


[link]


2015. nov. 25. 20:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#20 azok a szerzetesek kifejezetten értelmes emberek, szóval inkább egy erdei barlangot ajánlanék...
2015. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom elég megoszlóak a vélemények. Mondjuk ez így is van jól, csak érdekelt, hogy mégis hányan írják, hogy tetszik nekik az ilyen hajviselet. Nekem ugyanis hosszú hajam van és kicsit elgondolkodtam, hogy levágatom a sok macera miatt, de szeretek egyedi lenni és úgy látom azért többeknek tetszik ez is. Látom páran a szakállat is írták, hát anélkül nem is lenne az igazi :)
2015. nov. 26. 23:42
 23/32 anonim ***** válasza:

Hosszú hajat levágatni bűn! Akinek olyan szép hajat adott az isten!

De milló frizura van, nem kell kontyba kötni!:)

2015. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

21#

Ugye ismerjük egymást ,hogy te ennyiből megállapítottad ,hogy én nem lehetek értelmes ember?

Ásd el magad kis csipasz...

2015. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
#23 Nem is kötöm mindig konytba, most kezdtem el úgy is hordani. Amúgy leginkább copfban szokott lenni, mert a kontyhoz még nem elég hosszú. De kiengedve is szoktam hordani.
2015. nov. 27. 18:56
 26/32 anonim ***** válasza:
#24 ne haragudj, de aki egy ilyen hattyú halálát lenyom egy felkötött hajra, az nem egy nagy Einstein..
2015. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
De ez csak kettő. Sok már lehetőség is van még!
2015. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Egy világos bőrű,világos hajú és világos szemű pasin röhejesen néz ki,pláne,ha nincs elmélyülve valami keleti kultúrában,bár nála így is szokni kell.Még annak nem klappol,akinek nagyon kockafeje van,vagy kerekfejű,vagy nagyon hosszúkás az arca,csúnyábban lófejű.

Akiken jól áll,azok általában a sötét hajú,férfias,de jóképű férfiak.Jól állhat még olyanon,akinek vannak ázsiai ősei és ápolja a gyökereinek ezt a részét is.Nekik általában amúgy is jól áll a hosszú haj.Szóval kell ehhez egy szerencsés fejforma és arcberendezés,meg leginkább sötét haj.


22/N


Nem aktuális már,de gondoltam leírom.

2016. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#28 Én olyan voltam akinek jól áltt. Legalábbis mások szerint. Erős szálú, barna hajam van egyébként.


Azóta viszont levágattam, kellett a változás, meg sok macera is volt vele, amit szintén meguntam. Néha kicsit sajnálom, mert nagyon szerettem, de sokak szerint a rövid haj meg még jobban áll.

2016. ápr. 11. 18:12
 30/32 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön:) sőt kifejezetten férfias..főleg ha szakáll is van. Nekem legjobban akkor tetszik, ha szőke a pasi aki hordja és borostával együtt.
2016. szept. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!