Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok mennyire tabu, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire tabu, ha kezdeményez egy férfi/nő, akinek kapcsolata van?

Figyelt kérdés

Úgy értem automatikusan elutasítod, vagy kivárod, hogy mit is akar, esetleg nem is izgat, mert ha őt nem zavarja, akkor téged mit zavarjon?


Persze itt nem szexről van szó, flört, incselkedés, intimebb, meghittebb, bizalmi kapcsolat (beszélgetés csupán).


A kapcsolatot nem szerelem, inkább a megszokás, félelem tartja össze.


2015. nov. 22. 08:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem fér bele. Azonnal pattintom.


Beszélgetni lehet, flörtölni már nem!


Akkor se csinálok ilyet, ha nincs senkim, de tudom, hogy a másiknak kapcsolata van! Ha akar valamit, akkor lépjen ki abból, és úgy közölje. Ne majom módjára, hogy csak akkor engedi el az előzőt, ha van már másik akibe kapaszkodhat.

2015. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én elég bizalmatlan vagyok, úgy általában mindenkivel. Nem szoktam flörtölni, nem az én világom, az incselkedés se, ha meg poénkodom azt csak a humor miatt teszem, ott nincs jelentősége kivel, férfi vagy nő-e a másik.

Önmagában az önbizalom erősítő vagy jókedv csináló flörtben nem látok rosszat, attól, hogy én nem szeretem ha egyik fél se megy túl messzire akkor szerintem ok.

Intim, bizalmi témában nem beszélek mással csak a párommal, ha ilyesmiben egy másik ellenkező nemű partnerre van szükség a párodon kívül ott szerintem már hiányzik valami a kapcsolatból. Vannak persze bizalmas beszélgetések a barátnőimmel, de azoknak nincs köze a szexualitáshoz vagy a párkapcsolatom belső dolgaihoz. ugyanakkor nem voltam még olyan kapcsolatban amit a megszokás vagy a félelem tartott össze.

2015. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha én kezdeményezek és arra hivatkozva utasítanak el, hogy párjuk van, akkor azt nyilván tiszteletben tartom és nem próbálkozom tovább.


Viszont ha ennek ellenére kezdeményeznek nálam? ... Engem igazából nem zavar. Úgy vélem, az erkölcsi része ilyenkor őt terheli a dolognak.

2015. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem akarnék kapcsolatot olyantól aki velem incselkedik a barátnője/felesége háta mögöttt.
2015. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mi a szándéka a feleknek ezzel a flörttel. Alapesetben én nem azt nézem, hogy van-e valakije, hanem hogy milyen hatással vagyunk egymásra...

Van, hogy a flört csak játék, és valójában akkor se lenne belőle semmi komolyabb, ha független felekről lenne szó. Ilyenkor - mivel semmiféle valós alapja nincs - így nem is számít. Akkor se zavarna, ha a párom tenné ezt valakivel. Van olyan is, amikor nem jön be az illető, így nem is reagálok rá sehogy, várom, hogy "leálljon". De ez sem függ attól, hogy van-e valakije.

Aztán van a harmadik verzió... Amikor valami van. Amikor hiába a párkapcsolat, hiába a kötöttség, akkor is vibrál a levegő két ember között. És ilyenkor van az a helyzet, amikor az ember vagy elmenekül, vagy tagad és szenved, vagy pedig lép. A hármas számú lehetőséget én kizárólag abban az esetben tudnám elképzelni, ha a folytatás is hosszú távra szólna, és az elköteleződésről. Csupán szex kedvéért nem borítanám sem a saját, sem a másik fél jelenlegi kapcsolatát.

Ettől függetlenül azt mondom, hogy igen, van az a helyzet, amikor nem érdekel, hogy van-e valakije a másiknak. De ehhez a szexuális vonzalom még önmagában kevés.

2015. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!