Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi végén átölelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén átölelni a csajt és megcsókolni oké?

Figyelt kérdés

Megismertem egy csajt neten. Holnap randizunk de úgy tűnik nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Első randin nem gáz odabújni hozzá?

25F


2015. nov. 15. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
de gáz
2015. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de előtte kérdezd meg a lányt, hogy szerinte hogyan tovább? Mármint, akarna-e egyáltalán későbbiekben is találkozni veled?Persze ez lánytól is függ, hogy reagálna.Nekem ha nagyon bejön egy pasi, kifejezetten zavar, ha még egy puszit sem ad randi végén, akkor is, ha első randi.Egy csók még nem nagy cucc, szerintem simán, de tényleg csak ha egy hullámhosszon vagytok.
2015. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Minden nagyon jól ment. Volt csók is. :D

Lesz 2. randi. :)

2015. nov. 16. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet? Lett gyerek? :D
2017. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Párszor randiztunk de hagytam a fenébe, mert nem passzoltunk egymáshoz.
2017. febr. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!