Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, meddig lógnak rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meddig lógnak rajtatok a pasik, ha nem adtok jeleket nekik?

Figyelt kérdés

pl. ismerek egy lányt, nagyon közvetlen, ezért viszonylag mindig "lóg" rajta valaki buliban. Nade ezek hamar el is tűnnek. Igazából olyan, hogy szeret tapadni (főleg egy kis alkohol után), és rengetegen félreértik.

A valóság az, hogy 3 éve nincs pasija, egyedül is érzi magát.


De mindettől elvonatkozva: meddig lógnak rajtatok a próbálkozók? Úgy hallottam, hogy manapság a pasik feladják gyorsan


2015. nov. 14. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az 1. válasz az enyém, gyakorlatilag a te kérdésedre is válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Eddigi tapasztalataim alapján csak a komoly mentális zavarokkal küzdők nyomulnak tartósan olyan nőnél, aki nem ad nekik semmiféle biztatást (mert ők azt is jelnek veszik, ami amúgy nem az). Egy normális férfinél az az egészséges és természetes hozzáállás, ha annál a nőnél nyomul, akitől biztatást kapnak.

Illetve vannak olyan férfiak is, akik egyszerre MINDEN nőnél nyomulnak, hátha valahol sikert aratnak.

Tehát nekem nőként nem is kellene olyan férfi, aki biztatás nélkül is nyomul, mert akkor vele vannak gondok. A páromnak is nagyon sok "jelet" kellett adnom ahhoz, hogy udvaroljon, de ebből egy nagyon harmonikus párkapcsolat lett, én egyáltalán nem bánom utólag, hogy biztatnom kellett, mert így olyan személyiségű férfival lehetek, aki tiszteletben tartja, hogy én mit szeretnék!

2015. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy évekig lógott rajtam valaki a szerelmével "üldözött". Nem részletezném. Buliban rendszeresen ismerkedni akarnak, 10 éve még nem ment olyan könnyen a lepattintás, nem akartam megbántani a másikat, cserébe nem hagyott békén. 30 éves koromra már erélyesen le tudok mindenkit pattintani, ha kell bunkó vagyok, ugyanis unom ha a nem-et igennek értik. :)
2015. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!