Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a fránya kezdeményezés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fránya kezdeményezés. Bukta, de miért? 22l

Figyelt kérdés

Na most, az őszintét bevallva, ez volt életem első kezdeményezése. Megfigyeltem, hogy gyakran néz egy srác, úgy köszönget, mintha ismernénk egymást, miközben egyáltalán nem. Megtetszett egy bizonyos idő elteltével. A minap ráírtam, olyasmit kérdeztem tőle meg, amit bárki mástól megtudtam volna, s azért mert rendes srácnak nézem (a rendes jelzőt meg is írtam).


Válaszolt kedvesen, cukin, még meg is köszönte, hogy ilyen véleményen vagyok róla, de csevegni nem úgy tűnt, hogy szeretne. Ez pár napja volt. Azóta kb. 4x láttam. Legutóbb ma. Úgy nézett, hogy még pislogni se pislogott. Mint mikor elbámuk az ember valamin és néz egy adott pontba. Más a környéken se volt, csak én, illetve máskor is csinálta már eztz elés sokszor méghozzá. Én is őtz de aztán lesütöttem a szemem. Felnőtt nő vagyok. Oké, hogy eddig nem próbálkoztam még fiúnál, de nem vagyok vak. Valami oka csak van, hogy ennyire mélyen, hosszan néz. Már ha csak magambóo indulok is ki. Tuti nem bámolok csak úgy valakit, méghozzá ennyire, mert félreérhető. Rögtön arra asszociál az ember.

Igen, nem ismerkedős szöveggel indítottam, de barátságos, kedves voltam, egy egyszerű kérdés részéről és indul a beszélgetés. De nem vette a lapot. Én nő létemre is igyekeztem volna fordított esetben.


Neki elég ez a 'meredt' bámulás?

Olyan logikátlan.


2015. nov. 13. 21:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért.
2015. nov. 13. 21:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak zavarban volt, vagy nem igazán jó az írásos kommunikációban, vagy nem elég neki ennyi biztatás, több kell ahhoz, hogy lépni merjen. Ha akarsz tőle valamit, nálad a labda.
2015. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam, hogy extra dolgokat ír majd, de azt, hogy nem igazán akar csevegni, csak válaszolni (azt kedvesen), arra viszont nem számítottam, pedig picit húztam is (értsd:poénkodtam).
2015. nov. 13. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
2 jól mondja, legyél lényegretörő ha végre pontot akarsz tenni a végére, nem mindegy meddig ábrándozol.
2015. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok válaszolni. Ha magamból indulok ki, egy nő kezdeményezése után én közvetlenebb lennék amennyiben tetszik. Egyedül akkor lennék távolságtartó, ha nem tetszene viszont akkor nem is viselkednék úgy mint ő veled még a legelején.


Persze ez csak hiú ábránd marad mert kezdeményezni eddig sem kezdeményezett nálam senki, sőt igazából még egyetlen lány sem adott élőben, ismeretlenül soha, semmilyen jelet, hogy egy picit is tetszenék neki. :O

2015. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 schamuelson ***** válasza:

Az nem lehet, hogy nem független a srác? Nézelődni meg általában szabad a párkapcsolatban lévőknek is.

Amúgy esélyes, hogy teljesen stresszes a lehetőségtől, amit felvillantottál neki. Mert tapasztalatlan, vagy baj van az önértékelésével, esetleg kommunikációs problémái vannak.

2015. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 Lényegretörő? Nálad, nálatok mi számít annak?
2015. nov. 13. 22:07
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 Igen, sajnos én sem értem. Ha valaki nem jön be, nem szimpatikus, kerülöm a vele való szemkontaktust, nem pedig fordítva.
2015. nov. 13. 22:09
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, mivel csak egyszer beszéltünk, azaz inkább csak levelet váltottunk, nem tudom, hogy van e valakije, de amit a profilján látok arra utal, hogy nincs. Vannak képek, de a családdal, haverokkal, kistesóval, osztálytársakkal, de lánnyal nincsen egy sem. Önértékelése? Figyelj, szerintem helyes srác, gondolom, hogy sok lány felfigyel rá. Persze ettől még lehet félénk. Ez ez csupán az én meglátásom. Nem tűnik esetlennek. Kis talpraesett, tipikus cuki, elpirulós srác. Rendes, jónevelt.
2015. nov. 13. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:

"...talpraesett, tipikus cuki, elpirulós srác. Rendes, jónevelt." És extrém gyáva. Sajnos egyre több fiúcska ilyen.

Biztos kellesz neki, csak mulya. Muszáj lesz neked (nektek) kezdeményeznetek, mert a fiúk már félnek a nőktől. Sajnos nagyon sokszor igazuk is van. De attól még szedd fel, utána majd felbátorodik.

2015. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!