Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti együtt lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blobzang Rinpócse kérdése:

Lányok, ti együtt lennétek egy olyan sráccal, aki meglehetősen szétszórt, rendetlen, olykor figyelmetlen is? Röviden, olyan pasival akihez türelem szükségeltetik.

Figyelt kérdés

Természetesen mindezt tudja magáról és maga miatt és miattatok is hajlandó lenne változtatni eme rossz tulajdonságán?


24/f



2015. nov. 6. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
igen.
2015. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szétszórt vagyok, nem lenne jó vége. :D
2015. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
A lányoknak ez nem számít, csak hogy jól nézel-e ki.
2015. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen. A családom falramászik tőle, teljesen ki vannak rajta borulva és nem értik, hogy bírom elviselni. Nekem meg annyi a titkom, hogy nagyon szeretem őt, és habár idegbajt tudok néha kapni tőle, megtanultam kezelni. És mivel látom rajta is azt, hogy szeretne ezen változtatni és nagyon igyekszik, csak hát ő ilyen, könnyebb elfogadni a dolgot.

Főleg az elején volt nehéz nekem is, amikor azt hittem bizonyos viselkedésre vagy tevékenységre, hogy ez azt mutatja, nem szeret, nem vagyok neki fontos stb. Például ha elfelejtett valamit, ami nekem fontos volt, vagy megbeszéltünk valamit és ő egyáltalán nem emlékezett rá később stb. De sokat beszélgettünk erről (szerintem ez fontos, mert ha nem mondom neki, a mai napig lehetne bennem sérelemként), és ő is felismerte, hogy ha ezek a dolgok hiányoznak, máshogy még jobban ki kell mutatnia a törődését.

21N, ő 20F

2015. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. 19/l
2015. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, mennyire súlyos. Enyhe OCD-m van, azt se szeretem, ha pl anyukám átjön és kitakarít, mert sok mindent nem oda rak vissza, ahol eredetileg volt, vagy pl valami nem abban a helységben vagy területen van, mint azt én megszoktam (fiókban tartom a krémjeimet a hálószobában... teszem azt, ha azt valaki kiveszi és a fiókos szekrényen hagyja, oké... de ha kiviszi az asztalra, akkor már ideges vagyok, mert rossz helyen van - nem tudom, jobban elmagyarázni, az én szememben az "nem oda való"), szóval én elég agybajos vagyok ilyen téren, és rohadtul utálok mások után takarítani. Szóvá fogom tenni, ha rendszeresen trehánykodik, és ha nem érzi b-sztatásnak, hanem elismeri a jogosságát, és segít néha, akkor nem gáz. De ha a "jól van, ne b-szogassál ezzel folyton" hisztit nyom, az felidegesít.
2015. nov. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!