Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek az edzésére, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek az edzésére, vagy ne?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: ma találkoztam egy csajjal, eddig nem is ismertem, de magával ragadott a kisugárzása. Mindez a focipályán történt, (mily meglepően "véletlenül" felé szált a labda...). Mondta, hogy jár focizni, (ami valljuk be, csajoknál ritka), ezt kicsit kifigurázva vettem, és azt mondtam, hogy "Azt megnézném!". Erre mondta, hogy hova,-és mikor mennyek. Meglepődtem. A gond csak az: megnéztem a myvip-jét, és csakis csupa "jóképű" sráccal ölelkezik, ja és mindegyik komoly csapatban focizik. Ezek mellet vajon én "rúghatok-e nála labdába"?

--Egy 17 éves srác---


2008. szept. 11. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, egy próbát mindenképp megér.
2008. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek..egy próbát megér, veszíteni nem veszíthetsz semmit.Szerintem menj el ha másért nem akkor azért, hogy később ne bánd meg:)Sok sikert
2008. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék. Az nem jelent semmit, hogy fiúkkal van körülvéve. Lehet, hogy sokkal jobban kijön a fiúkkal, mint a lányokkal. De ez nem azt jelenti, hogy mindegyikkel járni akar. Lehet, hogy pont te vagy az, akivel igen! De ezt csak úgy tudhatod meg, ha elmész az edzésre és utána elhívod esetleg valahova, hogy többet megtudjatok egymásról :-) Szerintem ne hagyd ki a lehetőséget, egy életen át bánhatod.
2008. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony! És ő hívott, ez jó jel!
2008. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el,hogy milyen jóképű srácokal ölelkezik a képeken.

Neked elmondta hová menjél és mikor,ez számít és gondolom nem véletlenül tette ezt,hogy elhívott téged,biztosan nem tette volna,ha nem lettél volna neki szimpatikus.Menjél el mindenképpen szerintem.

2008. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Húzzál csak hozzá mint a vadlibák :)))
2008. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen.menny el.ez egy lehetőség.így megmutatod neki hogy télleg érdekel
2008. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el!Próba cseresznye! :)
2008. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!