Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Moziban a randi alatt mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moziban a randi alatt mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Csak ülünk egymást mellett és nézzük a filmet, vagy közben beszélgetni is lehet/kell? A beszélgetés biztos zavar másokat, de ha ülünk egymás mellet mint két kuka az meg elég béna, nem? 18f

2015. nov. 1. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A mozi a lehető legbénább első pár randis program. Kávézók, éttermek, kocsmák nagyon jók ismerkedés céljából. Ki mit szeret. A lényeg hogy beszélgessetek, ismerkedjetek.
2015. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 aladar12 ***** válasza:

neked ehhez nincs érzéked úgy látom... és még snowboardozni. te nem megismerni akarod azt a lányt, igaz?

mondjuk csináljatok olyat, hogy beültök valahova, persze tudod, hogy mikor vetítik a filmet, amit meg szeretnél nézni. szóval, ha a film 8-kor kezdődne, kérd oda a csajt 6-fél 7-re. beszélgessetek, ismerjétek meg egymást majd dobd fel a kérdést, "nincs kedved megnézni az új pokémon filmet?" (nem érdekel milyen film, csak mondtam egyet ami eszembe jutott). ha van, akkor menjetek a moziba, nézzétek meg. fogd a kezét, karold át stb. utána ha kijöttetek beülni 1-2 italra máshova és megbeszélni a filmet. majd ezután légy úriember és kísérd haza.

2015. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként pont ezért nem értem a moziban történő első randit, hacsak előtte nem ülnek be vhova, mert nem lehet beszélgetni közben. Vagyis lehet, csak tahóság, és ha úgy random dumáltok mindenféle, a mozihoz nem köthető hülyeségről, akkor minek megnézni a filmet? Én, ha már moziba megyünk első randira, hidegrázást kapnék attól, hogy próbálnám nézni a filmet, közben meg duruzsolnak a fülembe.

(nekem első random színházban volt, de ott legalább van szünet, meg együtt mentünk oda, előtte beszélgettünk eleget)

2015. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!