Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik szeretik azt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik azt ha a lányok sütnek föznek nekik? Mondjuk szülinap alkalmából.

Figyelt kérdés

Most lesz a barátom szülinapja (18.). arra lennék kiváncsi hogy a pasik szeretik-e ha egy lány süt vagy főz nekik..


jó ötlet lenne az ha a barátomnak csinálnék egy "gyertyafényes" romantikus vacsorát? örülne neki?

és még egy kérdés .. :D vegyek-e neki még valami kis ajándékot? ha igen akkor mit javasolnátok?

légyszives segítsetek :) elöre is köszike :)


2008. szept. 11. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szia! az én barátom mindig örül ha fözök neki még ha nem is valami nagy kaját söt mindig megdicsér hogy finomat föztél :D szerintem csinálj neki egy finom vacsorát de nem feltétlenül kell gyertyafény ha nem romantikus alkat
2008. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Imádják, hiszen jó érzéssel tölti el őket a gondoskodás, és érzik, hogy a nő törődik velük. Ha még jól is főzöl, akkor az maga a csúcs. Szerintem a romantikus vacsora nagyon jó ötlet, de meg tudod boldondítani a kajádat, ha afrodiziákumokat használsz, ilyen pl a zeller (zellerkrémleves), fahéj, ezzel rengeteg sütit ízesíthetsz. Vegyél valamilyen jó bort, ami oldja a gátlásokat, és fokozzza a vágyat. Hallgassatok valami kellemes zenét. Természetesen ezt egy erotikus éjszakával célszerű lezárni!

Sok sikert!

Petranova

2008. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Egyértelműen jóötlet:) Én is ezt fogom csinálni, főleg mert cukrásznak tanulok, vagyis tanultam egy ideig. De akármit is csinálsz saját kézzel tuti a siker. Úgyhogy én a sütést ajánlom. Főleg ha szeret enni. Előrre is sok siker:) Majd várom, hogy döntöttél..::)
2008. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 -Pimpike- ***** válasza:

Szia!

Bocsi a piros masni miatt nem tudtam hogy ti még nem...

De az biztos hogy a barátod fejében is meg fog fordulni ez a gondolat vacsi közben gyertya fény mellett ha kettesben vagytok.Van valamilyen hobbija? Pl barkácsol, bélyeget gyűjt, szeret-e olvasni ehhez kapcsolódóan vegyél neki valamit.

2008. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy szeretik.De le is mérik menyire vagy oda értük! pl ha ugrálsz ide-oda,hogy minden pöpec legyen az nem a legnyerőbb...ha kiakadsz,hogy tul sós vagy éppen sótlan...SOS ne tedd! Sőt még dicsérd is meg,hogy te milyen jol el tudod találni az izeket.Mert nem a tökéletes hanem az érdekes kelti fel mégjobban az érdeklődésüket.Szerintem.
2008. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretik a fiuk ha finomat főzöl v sütsz nekik,persze rácáfolhat aki tud!:D
2008. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!